Yeraltı Canavarı Filmi Artık Dizi Oluyor!

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Çocukken severek izlediğimiz Yeraltı Canavarı (Tremors) artık dizi oluyor. Yeter amuha goyum dediğinizi duyar gibiyim. 1990 ‘da yapılan Yeraltı Canavarı , Bilim kurgu kanalı olarak bilienen Syfy tarafından alındı.

Dizimiz , Saldırıdan tam 25 sene sonrasını anlatacak. Nevada’yı yıkmak için solucanlar ve arkadaşlar arasındaki savaş maalesef bitmeyip yeniden başlayacak.

Yeraltı Canavarı dizisinde Kevin Bacon kamera arkası ve önünde olarak Valentine McKee’yi canlandıracak. Daha önce Variety’ye konuşan ünlü oyuncumuz “McKee tekrar canlandırmak istediğim tek profil. Bu adamın 25 yıl sonra hangi konumda olacağını merak ediyorum.” dedi.

Fakat Yeraltı Canavarı dizimizin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Fakat DiziGeek ekibinin tahminine göre en az 2 senesi var gibi 🙂

 

İfadeler

1
1

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Yeraltı Canavarı Filmi Artık Dizi Oluyor!” Yazısına Gelen Yorumlar

  1. Küçükken bi kaç kere izleme şansı bulmuştum, çokta güzeldi acaba dizi olarak nasıl derleme yapacaklar en çok bekleyenler arasında bende varım.

  2. Tarzı biraz eski kalmış bir film. O zamanlar dev yılanlar, arılar vb. ön plandaydı. İzlerken zevk alırdık ama şuan sektör tamamen farklı yönde tutunacağını sanmıyorum.

  3. Zamanının severek izlediğimiz filmlerinden birisi olan yeraltı canavarı film oluyormuş. Bu habere sevindim. Ancak şöyle bir durum var ne yapacaklae hergun canavar mı öldürecekler. Dizinin fazla süreceğini düşünmüyorum. Ayrıca çok ta izlenmez. Yinede bakalım bizi sasirtacakmi. İnşallah harika bir dizi olurda şaşırır ve bolca izleriz. Haber için teşekkürler.

  4. Süper film ya.
    Film vasat kalmış ama sürekli boş kaldığımda izlerim oyuncularını çok beğeniyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir