Yeni Dizi; “Shooter”

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Uzun zamandır beklenen ancak yayın tarihi sürekli ertelenen dizi ilk bölümü ile karşımıza çıktı.. Silahlı, çatışmalı dizileri pek sevmem doğrusu.. Dizinin ilk bölümüne atlaya atlaya bir göz atacaktım nasıl bir dizi bakayım diye ki; ilk sahne öyle bir başladı ki diziyi sonuna kadar izledim ister istemez. Dizinin popüler olacağını sanmıyorum ancak severek izleyen bir kitle kazanacaktır buna eminim.. Erkek arkadaşlarımızın büyük bir kısmı diziyi beğenecektir ancak bayan arkadaşlarımız için aynı şeyi düşünmüyorum 🙂 İlk bölüme göre diziye puanım: 7/10

shooter_tv_series_key_cast_art

Dizinin Konusu; USA NETWORK’ün yeni komplo dizisi Shooter, Stephen Hunter’ın çok satan “Point of Impact” romanından ve başrollerinde Mark Wahlberg ile Ryhan Philippe’in olduğu 2007 Paramount filminden esinlenmiştir. Dizide yüksek rütbeli eski bir asker olan Bob Lee Swagger’ın başkanın öldürülmesini engellemeye çalışırken komploya düşürülmesi anlatılmaktadır. Swagger’ın birlik komutanı Isaac Johnson gizli bir operasyon yürütmektedir. Swagger komploya kurban gittiğini öğrendiğinde ailesine sahip çıkmak ve adını temize çıkarmak için var gücüyle savaşacaktır.

Dizinin fragmanı sayfanın üst kısmında buluyor.. Ve eğer izlemek isterseniz player’ın üstündeki Dizi Sayfası butonuna basarak dizi sayfasına gidebilirsiniz..

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir