Yeni Dizi: Freakish

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Zombi dizilerin popülerliğinin  ve izlenme oranlarının yüksek olması sebebiyle mutlaka yeni bir zombi serisini yayına giriyor.  Yeni dizimiz Freakish,  bir kimyasal laboratuvar’ın patlaması sonucunda geliştirilen bir ürünün yayılması ve insanların zombileşmesini ele alıyor.

Freakish dizisin diğer yabancı dizilerden birkaç farkı bulunuyor. Bunlardan ilk’i TV kanallarında bulunan büyük yapımcılar tarafından değil belirli bir kitlesi olup TV’lerde yayından kalkan dizileri içinde barındıran HULU bünyesinde çekilen bir dizi olması.  Bir diğer farkı ise 22 dakikalık bir nevi atıştırma tadında bölümlerin olması.

Hiç bilgisi olmayanlar için trailer;

Beklentilerinizi çok yüksek tutmayarak izlerseniz diziden zevk alabilirsiniz.  Böyle söylememin sebebi çok kötü olması değil fakat bu kadar bütçeyle bu kadar olur sözüyle özdeşleştiği için söylüyorum.  Yabancı dizileri kaçırmıyorum diyorsanız ve zombi filmlerini seviyorsanız izleyebilirsiniz.

Bu arada 10 bölüm’ü içinde barındıran 1. sezon’u yayınlandı.  1. sezon’u izleyen arkadaşların dizi hakkındaki yorumlarını bekliyor olacağım.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir