Timeless – Tanıtım

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Dizi Hakkında

3 Ekim 2016’da yayın hayatına başlayan “Timeless” zaman makinesinin bulunduğu bir evreni anlatıyor. Dizi, başarılı senarist ve yapımcı olan Eric Kripke ile Shawn Ryan’ın ortak imzasını taşıyor.

Oyuncu kadrosunda True Detective’den tanıdığımız Abigail Spencer, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Matt Lanter,  Paterson Joseph, Claudia Doumit, Sakina Jaffrey yer almaktadır.

Dizinin konusuna gelecek olursak, Garcia Flynn (Goran Višnjić) isimli bir suçlu Amerika tarihinin seyrini değiştirmek ve yok etmek için bir zaman makinesi çalar ve geçmişe gider. Onu yakalamak için Lucy Preston (Abigail Spencer) isimli bir tarih profesörü, Wyatt Logan (Matt Lanter) isimli bir asker ve Rufus (Malcolm Barrett) isimli bir bilim adamı peşinden gider. Bu takım hem tehlikeli kaçağı yakalamak hem de geleceği etkileyebilecek her türlü müdaheleyi çok geç olmadan durdurmak zorundadır. Tabii ki geçmişteki ufak değişiklikler normal zamandaki bir takım olayları etkilemektedir.

Dizinin ilk bölümü 1937’de yaşanan Hindenburg Felaketi’ni konu alıyor.

Bana kalırsa ilk sezon için güzel başladı. Arada ufak ufak gizem katılmış, bunun sayesinde diğer bölüm merak uyandırıcı oluyor. İlerki bölümleri bekliyorum, umarım daha da güzelleşir.

IMDB Puanı: 7.6 (16.10.2016)   Benim Puanım: 8.5/10

 

Fragman

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş