The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm İncelemesi

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Yazı ağırlıklı olarak SPOİLER içermektedir.

Bölüm Carl’ın Kurtarıcılar’ın kamyonetine saklanmasının ardından bölgeye girmesiyle başlıyor. Geçen bölüme göre daha heyecanlı bir bölümdü diyebiliriz. Negan’ ın Carl ile diyalogları ilginç denilebilecek düzeydeydi. Bir de bu bölümde Carl’ın gözünün son halini Negan’ ın iki adamını öldürmesi sonucu ceza olarak görmüş olduk.

Ağırlıklı olarak Kurtarıcılar’ ı izledik. Ve sonunda Negan’ ın meşhur haremini de görmüş olduk. Önemli olaylardan birisi de Negan ütü şov. Gözlerimi kapatarak izlemeye çalıştım. tam bir vahşetti ?

Spencer’ın Rick düşmanlığı başına felaket getirecek demedi demeyin. Eugene ise sonunda bir mermi yapabildi hadi hayırlı olsun ?

Bölümdeki belki de tek güzel denebilecek sahne Negan Judith buluşmasıydı. Neganın bebeği kucağına alması,öpmesi aslında karakterinin çok da kötü olmadığını gösterir desem kim inanır ? Ben söylediğime inanamadım ?

Son olarak 8. bölümde muhtemelen Rick ile Aaron ‘un buldukları teknedeki malzemeleri götürme çabasını ve Kurtarıcılar ile paylaşmalarını izleyeceğimizi düşünüyorum. Bu arada 8. bölüm sezon arası finali.

iyi seyirler..

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir