The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm İncelemesi

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Geçen 5 bölümden sonra bu bölüm biraz sıkıcı geldi . Ne gerek vardı yani . Tara ve Heath çokta umrumuzdaydı . Yani bu bölümün fragmanından önce bu ikili nerede dememiştim . Neyse biraz detaya inmek için SPOILER uyarısı koyayım ben.

twd-sandy-zombies

Dediğim gibi , dizideki iki gereksiz karakteri gördük . Bir işe yaramayan Heath ve Tara başroldeydi . Aslında Heath yoktu diyebiliriz , sadece Tara . Tara’nın aylaklardan kaçarken köprüye düşüp adada uyanması ve oradaki insanlarla arasında geçenler bölümün konusuydu . Tara’nın karakterini bize tam yansıtan bir bölüm oldu bu . Kız geldiğinden beri dıdısının dıdısıydı dizide . Bu bölümle onun karakterini tam çözebildik . Hala ne gerekti vardı diyorum ama neyse . Adada kadınları kandıramayışı da onun bu konuda bir Carol olmadığının göstergesiydi . En sonunda ölmeden kurtulabildi . Iris’e benzeyen kız sağolsun kurtardı . Heath ise az bir şey gözüktü . Sonlarda onu bulamadı Tara . Umarım Neganlar kaçırmıştır . Kafasını patlatırlar . Ya birde şöyle bir şey var . Bunu kaçırdılar ve buna yeni bir bölüm çekebilirler . Umarım akıllarında bu yoktur yoksa sıkıcı bir bölüm izlemek istemiyorum tekrardan .

the-walking-dead-episode-706-tara-masterson-935-850x560

Bölümde adadaki kadınlarda Saviors’tan nasibini almış dullardı . Tüm erkekler ve 10 yaş üstü çocukların kafasına sıkmış bizim Neganlar . İyice Işide bağladı bunlarda . Biri kafa keser diğeri sopayla kafa ezer . Artık nasıl bir korkuysa , orayı kimse öğrenmesin diye Tara’yı indireceklerdi . İleride bir işbirliği olur mu ? Sanmıyorum . Onlar erkeksiz devam eder hayatlarına . Çılgın Negan ve ekibi tüm çevreyi elden geçirmiş.

the-walking-dead-episode-706-beatrice-venskus-935-640x450-420x260

Daha fazlada bir şey diyemiyorum . Haftaya yeni bir bölümle görüşmek üzere.
Kaynak: THE WALKING DEAD 7.SEZON 6.BÖLÜM [İNCELEME]

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş