The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm İncelemesi


The Walking Dead’in yeni bir incelemesiyle herkese merhaba . Dizinin çok güzel gittiğini belirterek başlayayım . İnternette denk geldiğim yorumların çoğunda aksiyon yok böyle zombi dizisi mi olur deniyor . İnsanlar bu dizinin aksiyon değilde psikolojik bir dizi olduğunu anlamıyor maalesef . Neyse umarım bir gün anlarlar diyip SPOILER alarmını vererek yazıma geçiyorum .

w2

Kingdom ve Saviors’u tanıdıktan sonra nihayet beklenilen bölüm geldi . Negan , Rick’i ziyarete geldi . Rick’i en son nasıl bıraktıysak öyle geri aldık . Parçalanmış bir Rick vardı . Olmuş olan ve olacak olanların farkında olan bir Rick vardı . Aslında diğerlerini biraz garipsemedim değil . Rosita , Michonne ikilisi olanları gördüğü halde hala olayı kavrayamamışlar . Carl’da vardı tabi . Carl’ın ergenliğine verebiliriz bu durumu . Negan’ın Lucille’i , Rick’e taşıtması gerçekten çok hoştu . Rick’in arada bir kavraması beni heyecanlandırmadı değil . Ama vurmayacağını bildiğimden ufak heyecanlanmalar oluyordu genelde . Tüm silahlar toplandı . Kayıp olan iki silah az daha Olivia denen kızın ölümüne sebep oluyordu . Aslında Lucille’i iş başında tekrardan görmek fena olmazdı sanki . Bu durumdan Rick kurtulacak bundan eminiz . Ama Rick’i gaza getirecek bir olay lazım . Glenn ve Abraham’ın ölümü , Carl’ın kolunun kesilecek olma ihtimali ve Negan’ın fazla adamı olması Rick’i kırmıştı . Onu toparlayacak şey ise Hilltop , Kingdom , Alexandria işbirliği ve bir ölüm . Rick’in , Negan’ı indirmek için ihtiyacı olan en önemli şey, önemli birinin daha ölümü . Önemli dediğim Rosita , Michonne gibi bir şey değil . Judith gibi bir şey . Bu bölümde onun üzerinde durması o çocuk için son sezon olduğunu gösterir gibiydi . Zaten çizgi romanlarda annesi ile ölmesi lazımdı . Orada olmadı burada olmalı . Ortaya bir teori atayım . Sasha’nın elinde ölecek Judith . İkisi ölecek beraber yani.

w3

Ana temadan uzaklaşırsak Spencer denen ite değinmek istiyorum . Rick’den ağzının payını yedi zaten . Bu sezon bu adamın pek tekin olacağını sanmıyorum . Hatta Negan’ın tarafına bile geçebilir . Michonne’un sniper pratikleri yapması şaşırttı . Bunca zaman boyunca öğrenmesi gerekiyordu . Biraz geç oldu . Rosita’nın boş tabanca bulması ve Eugene’e mermi yaptıracak olması heyecan yaratıyor . Rosita’da iş var . Dwight yine ibneydi . Geçen bölüm sevecek gibi oldum da yok ya . Bu iflah olmaz . Peder’in , Maggie’yi öldü göstermesi zekiceydi . Maggie ve Sasha, Hilltop’a gitmiş anlaşılan . Zaten Maggie gitmese Negan’ın haremine katılacaktı . Adam kadını almaya gelmiş.

w1

Bu bölüm hakkında başka diyecek bir şey bulamıyorum . Shane’in anılması hoştu . O olsa çoğu şey farklı olurdu ama maalesef yok . He birde unutmadan şu balon olayını başta anlamamıştım . Sonradan biryerde denk geldim . Glenn’in geçen sezon yaşadığını belirtmek için Maggie’ye gösterdiği balonlarmış . Güzel bir göndermeydi . Diyeceklerim bu kadar haftaya görüşmek üzere.

 

Kaynak: The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm İncelemesi

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
0
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
3
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
5
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
2
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
2
Güzel Yazı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm İncelemesi

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste