The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İnceleme


THE CELL

Geçen hafta KINGDOM’a konuk olduğumuz The Walking Dead’de bu haftaki durağımız THE SAVIORS oldu . Yayınlanan promodan belliydi zaten bölümün Dwight , Daryl , Saviors arasında geçeceği . Ufak bir SPOILER alarmı vererek yazıma başlıyorum.
tww3

Bir yumruk . Sadece bir yumruk Glenn’in ölümüne sebep oldu. Negan’ın yaptığı uyarıyı dikkate almayan , sabrına mukayyet olamayan Daryl’ın attığı yumruk içimizi parçalayacak bir sonuç doğurdu. Sonrada kendisi esir alındı . Bu hafta ise ekmek arası köpek maması yiyen bir Daryl vardı. Hücrede çürütülüyordu adeta.  Adamı kendi yanlarına çekmek için ellerinden geleni yaptılar . Nafile. Kaçmaya niyetlendi az daha Lucille kafasına inecekti . Ağladı , sinirlendi , köpek maması yedi ama gururundan taviz vermedi Daryl. Ben Negan’ım demedi. En sonda ise Dwight ile empati kurmayı başardı.

tww2

Bir diğer başrol ise Dwight’tı . Belli ki onu sevdirmeye çalışıyorlar . Crossbow elinden düşmüyor . Zaten çizgi romanlarda onun silahıydı ama Daryl ile o silahı özdeşleştirdiler dizide . Geçen 7 sezondan sonra Dwight ve Crossbow yanyana gelemez . Onun neden Negan’ın ekibinde olduğunu bize gösterdiler . Mecburiyet . Dışarıda yaşanmayacağını anlamış . Yüzüne ütü yemiş . Hayatın zorluklarını çeke çeke Negan’ın sağ kollarından biri olmuş . İnsani yönü olan bir karakter var karşımızda . İleride takımlar arası geçişe en müsait karakter gibi duruyor . Onu Rick’in yanında , Negan’ın karşısında görürsek şaşırmayız herhalde.

tww1

Son olarak Negan’a değinmek istiyorum .Böyle bir karizma yok . Saviors’daki herkesin duyduğu saygı veya korku herneyse ortada . Adam geçince eğilmeler , biz Negan’ız demeler . Cidden mükemmel bu Negan . Sıradaki bölümde Rick ve Negan yüzleşecek gibi duruyor . İki haftadır tanıtım bölümlerini gördük . Artık birinci bölümün gerçek devamını görelim. Haftaya görüşmek üzere.

 

Kaynak: The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İnceleme

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
3
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
3
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
2
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
1
Güzel Yazı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İnceleme

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste