The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İnceleme


THE CELL

Geçen hafta KINGDOM’a konuk olduğumuz The Walking Dead’de bu haftaki durağımız THE SAVIORS oldu . Yayınlanan promodan belliydi zaten bölümün Dwight , Daryl , Saviors arasında geçeceği . Ufak bir SPOILER alarmı vererek yazıma başlıyorum.
tww3

Bir yumruk . Sadece bir yumruk Glenn’in ölümüne sebep oldu. Negan’ın yaptığı uyarıyı dikkate almayan , sabrına mukayyet olamayan Daryl’ın attığı yumruk içimizi parçalayacak bir sonuç doğurdu. Sonrada kendisi esir alındı . Bu hafta ise ekmek arası köpek maması yiyen bir Daryl vardı. Hücrede çürütülüyordu adeta.  Adamı kendi yanlarına çekmek için ellerinden geleni yaptılar . Nafile. Kaçmaya niyetlendi az daha Lucille kafasına inecekti . Ağladı , sinirlendi , köpek maması yedi ama gururundan taviz vermedi Daryl. Ben Negan’ım demedi. En sonda ise Dwight ile empati kurmayı başardı.

tww2

Bir diğer başrol ise Dwight’tı . Belli ki onu sevdirmeye çalışıyorlar . Crossbow elinden düşmüyor . Zaten çizgi romanlarda onun silahıydı ama Daryl ile o silahı özdeşleştirdiler dizide . Geçen 7 sezondan sonra Dwight ve Crossbow yanyana gelemez . Onun neden Negan’ın ekibinde olduğunu bize gösterdiler . Mecburiyet . Dışarıda yaşanmayacağını anlamış . Yüzüne ütü yemiş . Hayatın zorluklarını çeke çeke Negan’ın sağ kollarından biri olmuş . İnsani yönü olan bir karakter var karşımızda . İleride takımlar arası geçişe en müsait karakter gibi duruyor . Onu Rick’in yanında , Negan’ın karşısında görürsek şaşırmayız herhalde.

tww1

Son olarak Negan’a değinmek istiyorum .Böyle bir karizma yok . Saviors’daki herkesin duyduğu saygı veya korku herneyse ortada . Adam geçince eğilmeler , biz Negan’ız demeler . Cidden mükemmel bu Negan . Sıradaki bölümde Rick ve Negan yüzleşecek gibi duruyor . İki haftadır tanıtım bölümlerini gördük . Artık birinci bölümün gerçek devamını görelim. Haftaya görüşmek üzere.

 

Kaynak: The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İnceleme

Yazıya Tepkin?
Laan! Laan!
3
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
3
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
2
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
1
Güzel Yazı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İnceleme

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Trivia Test
Anket
Yazı
Liste
Oylamalı Liste