The Originals’ı İzledim Tanıtıyorum!

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Selam dostlaaar , ilk yazımı yazayım dedim. 🙂
The Originals dizisi “Vampir Günlükleri” dizisinin yan sanayisidir.  Dizi 5 ekim sene iki sıfır bir üç (2013) ‘de yayınlanmaya başlayan bir Amerigan dizisidir.  Seri vampir Klaus Mikaelson kendisi ve ailesi New Orleans’in doğaüstü politikalarından ötürü karmakarışık durumunu konu alır.

Konusuna gelecek olursak  The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) dizisinin yan ürünü olarak Mikaelson kardeşler Klaus (Joseph Morgan), Elijah (Daniel Gillies), ve Rebekah (Claire Holt) etrafında geçer. 25 Nisan 2013’te yayınlanan bölümde , kurtadam Hayley (Phoebe Tonkin) karakterinin Klaus’tan hamile olduğunu açıklayarak, asıl köken kardeşlerin New Orleans’a 1919’dan beri ilk dönüşleri ile başlar.   Şehrin asıl kurucuları olmalarına rağmen, zalim babalarından kaçmaya zorlandılar. Onların yokluğunda, Klaus’un öğrencisi Marcel (Charles Michael Davis) şehrin kontrolünü ele alır.

Klaus Marcel’i yenmek zorunda olduğunu anlar ve zamanında kendilerine ait olan şehri almak için geri döner. Bunu yaparken ayrıca şehirlerini vampirler, kurtlar ve cadılar arasında çıkabilecek muhtemel bir savaştan korumak zorundadırlar.

Ben bu diziyi öneririm , şuan 3. sezon sonlarındayım her gün izliyorum , sabah oluyor haberim yok a** 😀

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzeree 😉

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

The Originals’ı İzledim Tanıtıyorum!” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir