The Flash – 4.Sezon 10.Bölüm İncelemesi

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Bu bölüm Barry’nin Davası ile geçti biraz heyecanlandırıcıydı ve biraz baydırıcı bölümdü aslında ama aksiyonu da eksik etmemişler. Barry, Devoe’yi öldürmekten sorumlu tutulan kişiydi. Flash takımı plan kurmaya başlar ancak..

Joe durur mu hemen Barry’i kurtarma planlarına başladılar. Adamı her taraftan sıkıştırdılar tüm kanıtlar adamı gösteriyor , Devoe (yeni bedeninde) ve Marlize öpüşürken foto falan çektiler Joe ve Ralph ancak o kadın çok fena bir kadın tam bir namussuz hemen iki dakika da yalan uydurup milleti büyüledi.

Devoe’nun avukatı sağlam delillerle gelmiş Barry’nin Önüne Açıkçası bende olayı bilmesem Barry’nin yaptığına ikna olurdum. Adamın soruları o kadar kaliteli ve çok darda bırakan sorular ki ben bile izlerken kaldım öylece ne cevap verecek diye ama Cecile elinden geleni yaptı bence. Barry kimliğini koruma kısmında çok ısrarlıydı. Ama Iris hanım durur mu hemen kurtarma çabasına girer ve Barry’nin Flash olduğunu söyleyecekti yav arkadaş adam kimliğini saklamak istiyor sen neden çıkıp atlıyorsun adamı zora sokuyorsun Iris ölsede kurtulsak artık.

Dizide en duygulu yer bence ( Ralph , Joe )işte suçlama için delil falan yerleştirecekti ama Ralph durur mu Joe’ya Güzel öğütler verdi. Joe bu tavsiyeleri dinleyerek suçlama işleminden vazgeçmişti ve en iyisini yaptı benim sevdiğim Joe iste budur Dürüst ve Korumacı olması.

Gelelim biraz aksiyon kısmına bu kadar dava olayları yeterr. Bölümde yeni metamız ortaya çıktı yeteneği biraz abartılmış gibiydi bence adam yeteneğinden habersiz , neler olduğundan habersiz ama adam tam bir Hiroshima.

Patlamayı önleyecek çözüm yöntemleri güzeldi bence mantıklıydı öyle saçma abartılmış yollar yoktu hele ki soğutma yönteminde Caitlyn’e baskı kurarak Frost’a dönüştürmelerini beğendim güzeldi. Barry Metanın etrafında koşarak rüzgar duvarı oluşturdu Cisco’da 15.Dünya olan ölü dünya’ya gönderdi patlamayı ve metayı alt ettiler.

Sonlara ikilem gördük, Hakim Barry’i kötülerken , Komiser Singh’de Flash’ı övüyordu o kısmını çok sevdim güzel oturtmuşlardı iki tarafı da güzelce oynuyordu aslında ama suçlamalar Barry’nin tamamen suçlu olduğunu gösteriyor.

Barry hapse getirdikleri zaman aklıma direk tabi ki de Prison Break 🙂 kelepçeleri falan söktüler duvara dönünce ne görelim (Henry Allen BURADAYDI) yazısı çıktı önümüze önceden babasının bulunduğu hücreye koyuldu. Bölüm bu sahnede sona erdi bakalım haftaya nasıl bir bölüm bekliyor bizi aşağıdan bir sonraki bölümün fragmanı var izleye bilirsiniz.

The Flash – 4.Sezon 11.Bölüm FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir