The 100 4.Sezon Türkçe Altyazılı Fragmanı

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

The CW’nin en çok izlenen dizilerinden birisi olan ve merakla beklenen The 100 4.sezon tanıtım fragmanını yayınladı. Fragmanı türkçe altyazılı olarak yukarıdan izleyebilirsiniz.

4. Sezon ne zaman? diye sorarsanız eğer; Dizinin 4.sezonu 1 Şubat 2017 tarihinde The CW kanalında başlıyor. Ülkemize 1 gün geç geldiği için bizlere başlama tarihi: 2 Şubat diyebiliriz.

Diziyi bilmeyenler için şööyle bi tanıtım yapayım;

Dizinin başrollerinde Eliza TaylorPaige TurcoBob MorleyMarie AvgeropoulosChristopher LarkinRichard Harmon ve Henry Ian Cusick yer alıyor.

Dizi aksiyon ve bilimkurgu içerikli olması yanı sıra dram ve accık ucundan gizem içeriyor. Oyuncu kadrosunun başrolleri genelde genç olduğu için dizi genç kitlenin daha çok ilgisini çekiyor.

Dizinin konusu: 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Diziyi zamanında izleyen biri olarak kişisel yorumum; . Zamanında diyorum çünkü bıraktım.. Neden bıraktım hemen anlatayım 🙂 Ben diziye 2.sezonun ortalarında başlamıştım, gece gündüz uyumadan diziyi izlediğimi biliyorum. İlk 2 sezon gerçekten çok güzel, karakterler çok iyi uyarlanmış, oyunculuklar mükemmel.. Ancak 3. sezonu bana biraz saçma geldi, konular saptı amaçsız bölümler vs. birde bırakmamın en önemli sebeplerinden biri; aynı cins insanların yiyişmesine antipati duyan bir insanım.. 3.sezonda malesef yer yer rastladık. belki saçma gelecek size ama olur ya sevdiğin karakter düşündüğün gibi çıkmaz böyle için burkulur falan banada öyle oldu 🙂 Amma velakin 4.sezon fragmanı ile bi yeniden izleme hissi geldi doğrusu. 4. sezon baya güzel, ekşınlı gözüküyor..

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir