Teen Wolf 6.Sezon İncelemesi

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Eve gelir gelmez bilgisayarımı açtım ve hemen Teen Wolf’ un yeni bölümünü izleyecektim güya. Bi baktım dizi 3 hafta ara vermiş OMG neden :O diye hayallerim bi anda suya düştü.Oysa bir haftadır yeni bölüm bekliyordum. Sonra ben de madem izleyemiyorum şuana kadar bu sezonda izlediğimiz bölümleri değerlendirmeye karar verdim.

Öncelikle üzülerek bu sezonun son sezon olduğunu belirtmek istiyorum. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da farklı bir tema işleniyor : Hayalet Sürücüler ve Vahşi Av

Yazının burdan sonrası SPOİLER içerir.

Hayalet Sürücülere görünüş olarak bir nevi atlı kovboylar da diyebiliriz. Kendilerini gören kişileri götürüyorlar ve onları yaşanılan dünyadan siliyorlar. Yani kimse o kişileri hatırlamıyor. Bizim kadrodan da Stiles Hayalet Sürücülerden birini görüyor ve sonrasını tahmin edersiniz. Gitmeden önce Lydia’ya ‘seni sevdiğim hatırla’ deyişi hala gözlerimin önünde 🙁 Sonrasında Scott, Lydia, Malia, Stiles’ın babası dahil herkes unutmuş oluyor ama tabiki hepsinde de bi boşluk oluşuyor. ( O arada Stiles’ın silinmesiyle annesinin ölmemiş olmasını da atlamamak istiyorum.) 5.bölümde Stiles’ı hatırlamaya başladılar hatta bir telsiz ile iletişim kurmayı da başardılar ancak Hayalet Sürücülerin avladıkları insanları götürdükleri tren istasyonu aslında var olmayan bir yer ve ordan kurtulması hiç kolay olmayacak gibi. Ama Lydia’nın Stiles ile olan bağı kesinlikle görülmeye değer.(Bu sahnede gözleri dolmayan bizden değildir. )

Scott’a gelirsek bu sezon son sezon olmasına rağmen hayatına tek olarak devam ediyor. Kira diziden kesin olarak ayrıldı ve bazı teorilere göre hala Allison’ ın döneceğini düşünenler var ama ben şahsen inanmıyorum.

Bir diğer son sezonda diziye dönecek mi sorularına sık sık rastladığımız kişi ise : Derek Hale. Ben onun da diziye döneceğine inanmıyorum çünkü ortada kesin bişey yok ve bizimkileri kurtaracak olanın yine Parrish olacağını düşünüyorum.

Son olarak sezon arasından sonraki bölümlerin çok daha heyecanlı ve hızlı ilerleyeciğini düşündüğümü belirterek yazımı sonlandırıyorum. 😀 İyi seyirler

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir