Sweet/Vicious – Tanıtım

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Robinson ile birlikte Amerikalı film yapımcısı Stacey Sher (Into the Badlands, UC: Undercover), Emily Levitan ve Robert West yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimlerini Todd Biermann (It’s Always Sunny in Philadelphia, Younger, Deadbeat), Joseph Kahn ve Brian Dannelly’in yaptığı dizinin üretimi Viacom Media Networks şirketi tarafından yapılmaktadır.
8 Eylül 2015 tarihinde pilot bölümü sipariş verilen dizinin başlangıçtaki ismi “Little Darlings” olarak duyuruldu. 14 Aralık 2015 tarihinde dizi resmi olarak onaylandı. 21 Nisan 2016 tarihinde ise dizinin isminin “Sweet/Vicious” olarak değiştirildiği resmi olarak duyuruldu. 4 Mayıs 2016 tarihinde çekimlerine başlanan dizinin prömiyer tarihi 15 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır.
Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; İngiliz aktris ve şarkıcı Eliza Bennett (Strike Back, Broadchurch), Lindsay Chambers, Taylor Dearden, Nick Fink (Glee), Dylan McTee, Brandon Mychal Smith (You’re the Worst), Skyler Day (Parenthood), Victoria Park ve Matt Angel olarak sıralanmaktadır.
Dizi, bir kız öğrenci kampüsünde adaleti ve düzeni sağlamak için zorbaca hareket eden iki üniversite öğrencisi Jules (Eliza Bennett) ve Ophelia’nın (Taylor Dearden) etrafında döner.

Fragman

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Sweet/Vicious – Tanıtım” Yazısına Gelen Yorumlar

  1. Gerçekten mükemmel denilebilecek nadir dizilerden sweet/vicious ilk çıktığı günden beri takip ediyorum keşke yeni bölümleri çıksada izlesek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir