Sponsor Reklam

Supergirl 2. Sezon 2.Bölüm İncelemesi

Please log in or Kaldol to like posts.
Yazı

Supergirl - "Kripton Son Çocukları" - Görüntü SPG202a_0019 - Resimde (LR): Clark / Superman olarak Melissa Benoist Kara / Supergirl ve Tyler Hoechlin - Fotoğraf: Robert Falconer / CW - Ã ?? Â © 2016 CW Ağı, LLC. Her hakkı saklıdır

Supergirl yeni kanalında ilk sezona sanki bir reset çekerek başladı.İlk bölüm oldukça beğenildi ve CW dizilerinin içinde en iyi girişi yaptı.Tabi ki en büyük etken Superman oldu.Tyler Hoechlin Superman karakteri için ilk açıklandığında eleştirilse de izleyenleri şaşırtarak iyi bir iş çıkardı.Superman olarak ortalama bir performans sayılabilir belki ama çizgi romanlara en çok uyan Clark Kent’i kendisi canlandırdı.

Bu bölümde ise Supergirl ile Superman yine etrafa gülücükler saçıyorlar.İnanın gülen bir Superman izlemek çok eğlenceli.Bu sezon pek çok kez göreceğimiz Cadmus’u bu sefer daha yakından gördük.Superman’in bu bölüm ilk bölümde  olduğu gibi Martian Manhunter ile kriptonit üzerinden ilerleyen atışmaları vardı.Bunların ardından bölüm kötümüz Metallo’yu gördük.Kuzenlerin Metallo ile ilk kapışmaları zorlu geçse de yine de ekip çalışması adı altında Metallo’yu halt etmeyi başardılar.

mv5bmtazmjkyotgwntheqtjeqwpwz15bbwu4mdm3otk1mzay-_v1_

Metallo çizgi romanlarda Superman’ e zor anlar yaşatmış biri bence bu kadar kolay olmamalıydı.Bu arada çalınan kriptonitin peşinden Cadmus’a giden Alex’in yaptığı cidden çok saçma bir hareketti. DEO’da yıllarca çalışmış bir ajanın Cadmus’ un peşinden tek başına gitmesi bence dizinin en gereksiz sahnesiydi gerçi abla kardeş dayanışması için yazılmış bir sahne olduğu belli.

capture-20161020-185149

Kara’yı artık bir muhabir olarak göreceğiz patronuyla olan atışmaları ilgi çekici olacak. Cat Grant’ın bu sezon daha az gözükeceğini biliyorduk.James’in yerine geçmesi ise kara ile ilişkilerini ne yazık ki tekrardan gün yüzüne çıkaracaklarının sinyali.Dizinin sonunda Mon-el’in uyanışını gördük bakalım diziye nasıl dahil olacak yeni bölümü heyecanla bekliyoruz.

 

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir