Sherlock’un Yaratıcısından Şok Açıklama

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Kalbi olanlar bu haberi okumasın. Her sezonunu bir yıl beklediğimiz, bir sahnesini bile kaçırmadığımız gözbebeğimiz Sherlock’un yaratıcısından üzen bir açıklama geldi.

Mark Gatiss’in o açıklamaları;

“Yıllar geçtikçe Benedict Cumberbatch ve Freeman ulaşması zor insanlar haline geldiler. Onların ajansında bile yer bulmak oldukça zor bir hale geldi. Bu yüzden yeni bölümler çekip çekmeyeceğimiz belli değil. Aslında dizi şu anda bile bitse gözümüz arkada kalmaz” dedi.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Sherlock’un Yaratıcısından Şok Açıklama” Yazısına Gelen Yorumlar

  1. Hadi len oradan sherlock dizisi bi Hobbit kadar ilgi görüyor hatta bence sh hayranları tarafından daha yoğun bir sevgi var sh hayranları siz gönlünüzü rahat tutun bitiremezler hem bitirseler ne olcak kitapları var

  2. Adamlar haklı ilk başladığında o kadar da ilerde insanlar değildiler fakat şu anda çok yükseklerdeler ve dizi biraz daha düşük kalıyor onlar için. Yine de umarım devam eder.

  3. Dizi İngiltere tarihinin en çok izlenen dizisi. Dünya çapınca Milyonlarca takipçisi olan bir dizi. Ve bu adamlar sezonluk 3 bölüm de yayınlasalar parayı kırıyorlar. Sadece shearlock müzesi sene de dizinin 3 5 katı kazanç sağlıyor. Yani bu adamlara ulaşmak hiç de zor değil. Bir tarafları havalarda geziyor da 3 sene de sadece 1 bölüm çektikleri diziyi beğenmiyorlarsa eğer orasını bilmem.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir