Severek İzleyeceğiniz Final Yapmış 6 Dizi Önerisi


 Merhaba Arkadaşlar..

Sevebileceğiniz birkaç diziyi paylaşmak istedim. Diziler hakkındaki yorumlar tamamen özneldir. Teşekkür Ederim.

the-it-crowd

The IT Crowd

Dizi şirketin bilgi işlem departmanında çalışan iki umutsuz adamın ve bilgisayar hakkında hiçbir şey bilmeyen bir kadının beraber yaşadıkları olayları anlatıyor. Dizi gayet güzel. 20dklik bölümleriyle 4 sezon süren diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

Dizi Sayfası


Black Books İngiliz yapımı komedi dizisi gerçekten güzel. Bölümlerin 20dk olması çerez tarzında izlenecek dizilerden yapmış. Bir bölümü bir kere izleyip bırakmıyorsunuz. Birden fazla izleyebiliyorsunuz. Benim beğendiğim dizilerden biridir. Başrolümüz Bernard Black bir kitapçı işletmekte ve son derece sosyopat bir insan. Hareketleriyle güldüren bir karakter. İzlemenizi tavsiye ederim.

Black Books

İngiliz yapımı komedi dizisi gerçekten güzel. Bölümlerin 20dk olması diziyi çerez tarzında izlenecek dizilerden yapmış. Bir bölümü bir kere izleyip bırakmıyorsunuz. Birden fazla izleyebiliyorsunuz. Başrolümüz Bernard Black bir kitapçı işletmekte ve son derece sosyopat bir insan. Hareketleriyle güldüren bir karakter. İzlemenizi tavsiye ederim.


Blue Mountain States(BMS) Dizi sadece futbolla geçmiyor. Gerçekten sıradışı karakterler var. 3 sezon 37 bölümden oluşan diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

Blue Mountain State(BMS)

Dizi sadece futbolla geçmiyor. Gerçekten sıradışı karakterler var. 3 sezon 37 bölümden oluşan diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

Dizi Sayfası


pp32769-friends-milkshake-poster

Friends

Bu diziyi izlemeyen sayısı azdır. Ama yine de yazıyım dedim. En başarılı dizilerden biri olmasının sebebi de arkadaşlık ve aşk konusunu komediyle harmanlamasıdır. Dizinin çoğu bölümünde gülebilirsiniz ama her zaman gülmek olmaz. Ayrıca dizinin sevdiğim yanı gerçekçi olmasıdır. Yani karakterler hayatlarını kazanmak için işlerinde çalışıyorlar. Bazı karakterler işlerini sevmiyor. Günümüzde birçok insanda olduğu gibi. Bunu yansıtmaları gayet güzel olmuş. Dizide Joey’in hareketleri ve Chandler’in esprileri gülmenize yetiyor da artıyor bile. İzlemenizi tavsiye ederim.

Dizi Sayfası


freaksandgeeks

Freaks And Geeks

1999 yapımı olan komedi-gençlik temalı dizi 18 bölüm sürmüştür. Dizi 80’lerde geçiyor. Böyle güzel bir dizinin 18 bölüm sürmüş olması beni şaşırttı. Gençlik ve arkadaşlık konusunu işleyen dizi, müzik kültürünü de işleyerek ayrı bir güzel olmuş. Oyuncu kadrosu da başarılı. James Franco, Jason Segel, Seth Rogen, Linda Cardellini… Diziyi sevmemin sebeplerinden biri de samimi gelmesidir. İzlemenizi tavsiye ederim.

Dizi Sayfası


70153396

Fringe

Bilim kurgu denince akla ilk gelen dizilerden belki de. Dizinin ilgi çekici karakteri Walter Bishop delilikle dahilik arasında gidip gelen bir bilim adamı, hem de en çılgınından. Ara sıra sergilediği davranışlarla beni çılgına döndürmüş olsa da tertemiz kalbiyle can-ı gönülden seveceğiniz ve unutmayacağınız karakterlerden biri olacaktır. Takımda bulunan Olivia Dunham ve Walter’ın oğlu Peter Bishop ile dizi daha renkli ve daha da heyecanlı. İzlemenizi tavsiye ederim.

Dizi Sayfası

 

 

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
3
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
12
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
4
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
3
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
2
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
6
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
16
Güzel Yazı

Yorumlar 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Black Books çok bilinmiyor ama cidden harika bir dizi.
    Bernard’ın ilk bölüm “dükkanı kapatıyorum herkes dışarı çıksın” deyip müşterileri kovması itiraz edenlere ise burası benim dükkanım istediğimi yaparım diye çıkışması harikadır.

Severek İzleyeceğiniz Final Yapmış 6 Dizi Önerisi

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste