Prison Break 5.Sezon Tarihi Belli Oldu!

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Bir yapı mühendisi olan Michael Scofield(Wentworth Miller), işlememiş olduğu bir suçtan idam cezasına çarptırılan abisi Lincoln Burrows‘u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işleri kendi eline alır. Mükkemmel kurgulanmış kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyar ve abisinin bulunduğu hapisaneye gönderilir. Michael planını uygulmaya başladıktan sonra hesaba katmadığı tek bir şeyin olduğunu anlar: İnsanlar.. Ünlü bir mafya tetikçisi olan John Abruzzi (Peter Stormare), çocuk tecavüzcüsü ve katil T-Bag (Robert Knepper) ve azılı gardiyan şefi Brad Bellick (Wade Williams) onun planını zora sokmaktadır.

Prison Break televizyon tarihinin en iyi dizileri arasında yer alan, 2005-2009 yılları arasında 4 sezon süren, bol aksiyon ve gerilimi en üst safhasında yaşatan efsanevi bir kaçış dizisidir.

Geçtiğimiz aylarda ABD televizyonu FOX TV; “2017 yılında Prison Break 5. Sezonu ile sevenleriyle yeniden buluşacak.” haberini vermiştir.. 7 Yıl aranın ardından dizinin 5.sezonu ile ekranlara geri dönmesi izleyicileri heycanlandırdı.

Dizi 5.Sezonu ile 4 Nisan 2017 tarihinde yeniden yayınlanmaya başlayacak.

Prison Break 5.Sezon 1.Bölüm İzle

Dizinin yeni sezon fragmanı “Michael is alive (Michael yaşıyor)” yayınlandı, türkçe altyazılı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz..

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir