Sponsor Reklam

Pazar Gününü Evde Geçirenlere 5 Dizi Önerisi

Please log in or Kaldol to like posts.
Yazı

550x380xspaced-jpg-pagespeed-ic-pwf0wfpsad

SPACED (1991-2001)

Sadece 2 sezon 14 bölüm sürmüş olan dizi bana göre mizah açısından gerçekten farklı. Güzel yanlarından biri de o sinir edici(her dizide değil) gülme efektinin olmaması. Mizah açısından çok farklı bir rota çizmiş olan dizide ünlü isim Simon Pegg rol almakta. Black Books, IT Crowd gibi ingiliz komedi dizilerinin neden kısa sürdüğünü anlamış değilim. Bu güzel yapımı izlemenizi tavsiye ederim.


cbc189e9a8e8b1bc34220f71afc25e90Merlin

Dizi dünyasında büyücü denince akla gelen ilk isimdir belki de. 5 sezonda güzel bir final yapan bu dizi aklımdan kolay kolay çıkmaz. Merlin ve Kral Arthur’un dostluğunu ve maceralarını anlatan diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Kral Arthur’un en sadık dostu, İngiltere’de bir efsane olan Merlin’in hala hayatta olduğuna inananlar bile var 😀

Dizi Sayfası


FOREVERFOREVER

Evet, neden iptal edildiğini anlayamadığım bir dizi daha. Oyuncu kadrosu güzel, dizinin güzel samimi bir havası var. İnsana kendi yaşamının değerini hatırlatıyor. Ama 22 bölümlük ilk sezonundan sonra iptal edildi. Konusu kısaca Dr. Henry Morgan’ın ölümsüz olması üzerine. Aslında ölüyor ama başka bir yerde yaşama geri dönüyor. Aynı zamanda adli tıp uzmanı ve uzun bir hayat sürmesinin verdiği avantajlarla olayları daha iyi anlıyor ve çözebiliyor. İzlenmesi gereken bir dizi, tavsiye ederim.

Dizi Sayfası


HOW I MET YOUR MOTHER -- Season 8 -- Pictured (L-R): Josh Radnor as Ted Mosby, Cobie Smulders as Robin Scherbatsky, Neil Patrick Harris as Barney Stinson, Jason Segel as Marshall Eriksen and Alyson Hannigan as Lily Aldrin -- © 20th Century Fox Television

HOW I MET YOUR MOTHER 

Bilmeyen azdır ama yazıyım dedim. 9 sezon süren bu dizinin her bölümü izlenmeyi hak ediyor. 20dklik bölümler olduğu için belki 10 bölüm ardarda izleyebilirsiniz. Dizinin her karakterinin kendine has havası var. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.

Dizi Sayfası


lastmancover

THE LAST MAN ON EARTH 

Dünyada yayılan bir salgın dünya nüfusunun büyük bölümünü öldürür. Koca şehirde tek başına kalan Phil ve kendini yalnız zanneden Phil, yalnız olmadığını öğrenir. Olaylar daha çok komedi ağırlıklı. İzlemenizi tavsiye ederim.

Dizi Sayfası

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Pazar Gününü Evde Geçirenlere 5 Dizi Önerisi” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir