Sponsor Reklam

Netflix’in Gizemli Dizisi; “THE OA”

Please log in or Kaldol to like posts.
Yazı

Geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan diziden bugüne kadar hiçbir çıtırtı duymamıştık.. Ta ki bu zamana kadar. Çalışmalarını gizliden gizliye sürdüren Netflix dizinin ilk fragmanını yayınladı.

Dram, gizem ve casusluk türündeki dizi 16 aralık cuma günü diğer ülkeler ile birlikte aynı anda ülkemizdeki netflix platformundada yayınlanacak. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Zal Batmanglij oturuyor ve dizinin başrol oyuncusu olan Brit Marling, yönetmen Zal Batmanglij ile birlikte dizinin yazarlığını ve yapımcılığını üstleniyor.

Dizinin konusu: Brit Marling tarafından canlandırılan Prairie Johnson yıllardır kayıp olan kör bir genç kızdır ve 20’li yaşlarında görme yeteneğini kazanmış olarak tekrar köyüne döner.. Köylüler tarafından farklı tepkilerle karşılanır. Bazıları tarafından bir mucize olarak adlandırılan genç kız bazıları tarafından ise tehlikeli biri olarak görülür. Genç kız, FBI ve ailesine kayıp olduğu yıllarda yaşadıklarını anlatmakta direnir.

Oyuncu kadrosu: Brit Marling, Emory Cohen, Scott Wilson, Phyllis Smith, Jason Isaacs, Alice Krige, Patrick Gibson, Brendan Meyer, Ian Alexander, Brandon Perea

Dizinin fragmanı sayfanın üst kısmındadır..

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir