Sponsor Reklam

Netflix Yapımı İlk Türk Dizisinin Detayları Ortaya Çıktı!

Please log in or Kaldol to like posts.
Yazı

Geçtiğimiz günlerde Netflix O3 Medya ile anlaştığını ve ilk Türk dizisini çekeceğinin haber vermişti. Bu haber üzerine hepimiz bi heyecanlandık tabi yabancı dizi izleyicileri olarak bizde ülkemizde aşk ve zengin zübbeli diziler dışında uçmalı kaçmalı farklı yapımlar görmek istiyorduk.. Ta ki bu güne kadar.

Netflix, drama türü dizinin konusunu şöyle duyurdu: “Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.” 

İstanbul merkezli olacak olan dizinin, kentin zengin kültürünü ve tarihini yansıtacağı da belirtildi.

Açıklamada, Netflix’in ilk Türk orjinal dizisinin baş yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstleneceği, dizinin İstanbul merkezli O3 Medya tarafından çekileceği ve 2018 yılında ekranlara geleceği belirtildi.

“Daha fazla detay paylaşacağız”

Netflix Uluslararası Orjinal Diziler Başkan Yardımcısı Erik Barmack, Türk yapımla ilgili olarak şunları söyledi: “İlk orjinal Türkçe dizimizi çekecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Genç, dinamik ve heyecan verici olan bu yepyeni projede O3 ile birlikte çalışıyoruz. Netflix’in bu muhteşem Türkçe yapım için en ideal uluslararası platform olacağına inancımız tam ve bu yıl içerisinde daha fazla detay paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Yapımcı Onur Güvenatam ise diziyi yabancı izleyicilerin de ilgiyle karşılayacağını belirterek, “Bu yeni türün ülkemizde bir dönüm noktası olacağına ve yalnızca Türk izleyicisi değil, dünya izleyicisine de aynı şekilde hitap edeceğine inanıyoruz” dedi.

İfadeler

1
1
1
Yazıyı Beğenenler

Netflix Yapımı İlk Türk Dizisinin Detayları Ortaya Çıktı!” Yazısına Gelen Yorumlar

  1. Çok güzel bir haber ya umarım kaliteli olurda bir sezondan fazla sürer bizde izleriz. Geldiği gibi netflixi satın alırım valla.

  2. Belkide dizi-film sektörü için uzun zamandır beklediğimiz atak bu olur. Türkiye gibi büyük bir ülkenin bu denli kötü film-dizi yapması kabul edilemez. İnşallah denildiği gibi dönüm noktası olur 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir