Marvel’ın Televizyon Evreni

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

AGENTS OF SHIELD

Agents of SHİELD Marvel’ın televizyondaki ilk işi.Baktılar ki DC televizyondan alıp yürürüyor biz de bu işe girelim demişler ve girmişler.2013 sonbaharında başlayan dizi SHİELD’ın maceralarını anlatıyor.Başrolde Avengers filminde gördüğümüz Ajan Phil Coulson rolüyle Clark Gregg var.Şu anda 4.sezonda olan diziye Ghost Rider’da katıldı.

Dizi Sayfası


AGENT CARTER

İki sezon süren dizi Steve Roger’ı kaybettikten ve savaşı kazandıktan sonra Peggy Carter’ın maceralarını anlatıyor.Dizide Tony Stark’ın babası Howard Stark’ı da görüyoruz.

Dizi Sayfası


DAREDEVİL

Marvel-Neftlix işbirliğiyle çıkan ilk ve çıkacak diğer dizilere de öncülük yapan dizi.Başarılı bir avukat olan Matt Murdock’un geceleri Daredevil olarak şehrini kurtarmaya çalışmasını anlatan dizi de Punisher,Elektra gibi kahramanlar da bulunuyor.

Dizi Sayfası


JESSİCA JONES

Daredevil’in başarısından sonra yayın hayatına başlayan Jessica Jones.İnsanüstü güce sahip olan kahramanımız, zihin kontrol etme yeteneği bulunan Kilgrave’i durdurmaya çalışıyor.Dizide Luke Cage de bulunuyor.

Dizi Sayfası


LUKE CAGE

Daredevil’in harika iki sezonu ve Jessica Jones’un ilk sezonundan sonra sıra süper güçlü Luke Cage’e gelmişti sıra.Yine Marvel-Neftlix işbirliği ile çıkan dizi bizi yine büyülüyor.

Dizi Sayfası


Yakında başlayacak olan diziler:

Iron Fist

The Defenders

The Punisher

Legion

Yukarıdaki dizilerin hepsi 2017 yılında başlayacak ve Legion dışındaki tüm dizilerde Neftlix’in parmağı var.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir