Iron Fist İlk Fragmanını Yayınladı

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Marvel’ın iron fist’i netflix’e dizi oluyor. Proje bir süre önce gündeme gelmişti ancak herhangi bir detay açıklanmamıştı. Dizinin oyuncu kadrosunun şekillenmeye başlaması ise gelen bilgilerin gerçekliğini kanıtlamış oldu. Marvel ve Netflix ortak çalışmalarıyla tüm süper kahramanlara birer dizi hazırlayacak gibi gözükürken yapımın yıl sonuna kadar hazırlanması bekleniyor. Ne zaman çıkacağına dair kesin bilgi verilmezken 13 bölümden oluşan 1. sezonun yıl sonuna kadar teslim edileceği söylendi.

Dizi için belirlenen ilk oyuncu ise HBO’nun Game of thrones dizisinden tanıdığımız Finn Jones oldu. Daniel Rand karakterini canlandırarak dizide yer alacaktır.

Dizinin Konusu

New york şehrinin koruyucusu Daniel Rand kötülere karşı mücadele verecektir. Uzun yıllar boyunca kayıp olan Daniel yeniden şehrine dönerek kötülerle savaşmaya başlar. Güçleri: Dövüş sanatlarında uzmandır. Yeteneklerini güçlendirmeye yarayan “chi” adlı gizemli bir tür enerjiyi kullanabilir. Bu gücü genellikle ellerine aktararak son derece etkili vuruşlar yapabilir.

Fragman

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir