Hemen Bitirebileceğiniz 4 Sitcom Dizi

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Öncelikle sitcom ne demek diye merak ediyorsanız hemen cevaplayayım. Sitcom’un açılımı Situation Comedy’dir. Anlamı ülkemizde “Durum Komedisi” olarak geçiyor. Hadi şimdi dizilere bakalım.

How I Met Your Mother (IMDb 8,4)

9 sezon süren dizi malesef bitti ama diziye tekrar tekrar başlamak isteyeceksiniz.

2030’da Ted Mosby çocuklarına 2005’ten sonra anneleriyle nasıl tanıştığını anlatıyor, çok komik ve üzücü durumlar başlarına geliyor.

Dizi Sayfası


The Big Bang Theory (IMDb 8,4)

Hala devam eden dizi 10.sezonunda bulunuyor.

Bir apartmana bilimden hiç bir şey anlamayan bir kız taşınıyor ve karşı komşuları bütün günlerini kuantum fiziği tartışarak geçebilecek kişiler var. İşte bunların komik diyalogları diziye renk katıyor.

Dizi Sayfası


Brooklyn Nine-Nine (IMDb 8,3)

Dizi şu an 4. sezonunda.

Bir karakolda matrak bir kişinin en çok tutuklama yapabileceğini düşünün ve bu karakola kuralcı, siyahi homoseksüel bir başkomiser geldiğini düşünün. Bu kadar anlattığıma bakmayın dizinin ortalama bir bölümü 20 dakika olabilir ama çok şey anlatıyor.

Dizi Sayfası


Friends (IMDb 9,0)

New York’ta yaşayan 20’li yaşlardaki üçü kadın, üçü erkek, altı kişilik bir arkadaş grubunun yaşamları ile ilgilidir. Çekimleri 10 yıl süren dizinin karakterleri gerçek hayatta olduğu şekilde dizide de aynı oranda yaşlandırılmışlardır.

Dizi Sayfası

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Hemen Bitirebileceğiniz 4 Sitcom Dizi” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir