Hapishane İçerikli İzlenesi Yabancı Diziler

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Herkese merhabalar, bugün hapishane içerikli yabancı diziler ile karşınızdayım! Birçoğumuz hapishane içeren film veya dizileri sevmekte, bu yüzden sizin için bu dizileri sıraladım. Bu türde çok fazla dizinin olmadığı için tanıtımları ile birlikte sizlere sundum. Unutmadan söyleyeyim; diziler iyiden kötüye sıralanmamıştır. Bol keyifli okumalar! 🙂

1-) The O.Z

Dizimiz, Oswald Hapishanesinde geçmektedir. Bu dizide mahkumların nasıl bir psikolojiye sahip olduklarını izleyeceksiniz. Süper bir şiddet içeren bu dizi, sizlerle ilk bölümden kaynaşmaya başlayacaktır.

Cezaevi yöneticisi Tim McManus, suçluları bir şekilde akıllandırabileceğini düşünüyor. Mahkumlar, kendi gelecekleri için bir mücadele içindedir. Bu cezaevinde; Latin, Müslüman, Eşcinsel, Çete üyesi ve daha fazlasıyla karşı karşıya olacaksınız. Aralarında masumlarında olduğu, tek beklediği şeyin tahliye günü olduğunu belirtmekte fayda var. Fakat diğer zalim mahkumlar yüzünden yarını görebildiklerine şükrediyorlar.

2-) Prison Break

Efendim, bu diziyi koymasaydık ayıp olurdu. O.z bir efsane, Prison Break bir efsane. İkisi de gözümüzde aynı kafeste, bu yüzden herhangi bir sıralama koymak mümkün değil. Her neyse, biz tanıtımımıza dönelim.

Dizimiz, bir yapı mühendisi olan Michael Scofield’ın işlememiş olduğu bir suçtan dolayı idam cezasına çaptırılmış abisi Lincolun Burrows’u kurtarmak için bütün yasal yolların kapandığını farkedince işleri farklı bir yoldan yürütmeye başlar.

İyi bir kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyup, abisinin bulunduğu hapishaneye gönderilir. Michael planını uygulamaya koyduktan sonra küçük bir detayı atladığını fark eder. O detay, diğer kötü mahkumlardır. John Abruzzi, T-Bag ve gardiyanımız Brad Bellick planının işlemesine zorluk katmaktadır.

 

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Hapishane İçerikli İzlenesi Yabancı Diziler” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir