Hapishane İçerikli İzlenesi Yabancı Diziler


Herkese merhabalar, bugün hapishane içerikli yabancı diziler ile karşınızdayım! Birçoğumuz hapishane içeren film veya dizileri sevmekte, bu yüzden sizin için bu dizileri sıraladım. Bu türde çok fazla dizinin olmadığı için tanıtımları ile birlikte sizlere sundum. Unutmadan söyleyeyim; diziler iyiden kötüye sıralanmamıştır. Bol keyifli okumalar! 🙂

1-) The O.Z

Dizimiz, Oswald Hapishanesinde geçmektedir. Bu dizide mahkumların nasıl bir psikolojiye sahip olduklarını izleyeceksiniz. Süper bir şiddet içeren bu dizi, sizlerle ilk bölümden kaynaşmaya başlayacaktır.

Cezaevi yöneticisi Tim McManus, suçluları bir şekilde akıllandırabileceğini düşünüyor. Mahkumlar, kendi gelecekleri için bir mücadele içindedir. Bu cezaevinde; Latin, Müslüman, Eşcinsel, Çete üyesi ve daha fazlasıyla karşı karşıya olacaksınız. Aralarında masumlarında olduğu, tek beklediği şeyin tahliye günü olduğunu belirtmekte fayda var. Fakat diğer zalim mahkumlar yüzünden yarını görebildiklerine şükrediyorlar.

2-) Prison Break

Efendim, bu diziyi koymasaydık ayıp olurdu. O.z bir efsane, Prison Break bir efsane. İkisi de gözümüzde aynı kafeste, bu yüzden herhangi bir sıralama koymak mümkün değil. Her neyse, biz tanıtımımıza dönelim.

Dizimiz, bir yapı mühendisi olan Michael Scofield’ın işlememiş olduğu bir suçtan dolayı idam cezasına çaptırılmış abisi Lincolun Burrows’u kurtarmak için bütün yasal yolların kapandığını farkedince işleri farklı bir yoldan yürütmeye başlar.

İyi bir kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyup, abisinin bulunduğu hapishaneye gönderilir. Michael planını uygulamaya koyduktan sonra küçük bir detayı atladığını fark eder. O detay, diğer kötü mahkumlardır. John Abruzzi, T-Bag ve gardiyanımız Brad Bellick planının işlemesine zorluk katmaktadır.

 

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
3
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
0
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
14
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
3
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
2
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
3
Komikmiş
Vaoov Vaoov
4
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
1
Güzel Yazı

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hapishane İçerikli İzlenesi Yabancı Diziler

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste