Hakkımızda

Merhabalar..

Öncelikle DiziGeek’in amacı yabancı dizilerle yaşayan insanlara bilgi ve fikir verebilmektir. Ancak biz bu bilgi ve fikirlerin sadece belirli kişiler tarafından değil, dizi izleyen herkesin paylaşabileceği bir platform oluşturduk. İsteyen herkes üye olabilmekte ve içerik gönderebilmektedir. Biz ciddiyet ve resmiyettense samimiyeti her zaman üstün görmüşüzdür.

Gelelim sitenin hikayesine..

Yıllardır webmaster camiasında olan ve yüzlerce proje gerçekleştiren 2 arkadaşın bir gece “lan aklıma bişe geldi a**, kanka gecemiz gündüzümüz dizi, dizigeek.com ismi güzel herkesin paylaşım yapabileceği bi site kuralım efsane olur la” demesinin ardından ertesi gün plan program derken.. 1 Hafta süren kurulum, düzen, seo vs işlemlerinin ardından 10 Ekim 2016 tarihinde dizigeek.com yayına başlar..

Dizi Geek Ne demek?

Kavrama uzak olanlar için “Geek”;
Sosyal yaşantısı olan ancak yaşantı tarzı sokaktaki vatandaşın alışık olmadığı şekilde belli malzemelere bağımlı (bilgisayar, fizik, astronomi, FRP, bilimkurgu, edebiyat) olan ve bir araya geldiklerinde muhabbetleri bilgi çöplüğünü havalandıran fırtına formunda geçen insan topluluğu.

Kısa bir özetle dizi geek için; “dizi bağımlısı” diyebiliriz..

İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste