Gezgin Dizisi Marco Polo, Etkileyici Sahnelerle Dolu

Please Giriş or Kaldol to like posts.
Yazı

13. yüzyılın en büyük Dünya Hükümdarı Kubilay Han ve Venedikli gezgin olan Marco Polo arasındaki olayları anlatan dizi, etkileyici sahnelerle dolu.

Marco Polo dizisi Netflix firmasının 2 sezondur devam eden bir gezgin dizisidir. İtalya’nın Venedik kentinden yola çıkan Marco Polo, bir gezgin olarak yaşayıp gördükleri dizide anlatılmaktadır. Fakat bilindiği üzere Marco Polo ömrünün önemli bir kısmını Kubilay Han ile geçirdiği için dizide geçen olaylar daha çok bu minvalde devam etmektedir.

Haçlı ordusunun ajanı olan babası ile arasında geçen diyaloglar her ne kadar sınırlı olsa da, Marco Polo gözünden 13.yüzyılın tüm büyük savaşları ve büyük olayları dizide mükemmel bir şekilde anlatılmaktadır. Bizde Gezilecekyerler.Com sitesi olarak gezgin sitemizde çoğu zaman Marco Polo’yu anmakta ve onun hakkında haberler yapmaktayız. Marco Polonun gezilecek yerler bakımından nerelerde gezdiğini ve nerede, nasıl gidilir gibi konularda detaylı bilgiler vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Marco Polo dizisinin en etkileyici sahneleri ise hiç kuşkusuz Cengiz Han’ın Kuş sahnesi ve Kubilay hanın yanan at sahneleridir. İzleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti bu sahneler. Sizinde diziyi mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir