Game Of Thrones’un Tuttuğunu Koparan Çılgın Kraliçesi Khaleesi’nin En Belirgin 4 Özelliği

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Kimine göre dikdatör, kimine göre halkına bağlı temiz kalpli kraliçe. Bazen uçuk, bazen kaçık! İşte Game of Thrones’un namı diğer Khaleesi’sinin en belirgin 4 özelliği;

Güzelliği

Tabi herşeyden önce güzel bir hanımzadedir kendileri ?. Westeros’un genç delikanlılarının rüyalarına giren prensestir. Dizide gücüne bu etken eklenince, taht oyununu kazanma ihtimali bir tık daha artıyor.

Hükmetme Gücü

Dizi başladığında abisinin himayesi altında olan genç bir kız olsada, Daenerys yaşadıklarıyla olgun bir kadına dönüştü. Ejderlerinin büyümesiyle, fethettiği yerlerde uyguladığı hoşgörülü politikasını her zaman gösterdi. Halkına özgürlüğü hediye etti. En büyük gücü hükmetmek. Ve bu ona çok yakışıyor.☺

Sert Duruşu

Şüphesiz güzelliğine güzellik katan özelliği. Ayağa kalktığında asi bakışlarıyla gözlerini üzerinize dikebilir. Yeri geldiğinde döven, yeri geldiğinde seven bir kadın Daenerys. Her an şaşırtan sert ve kapak niteliğinde çıkışlarıyla suspus edebilir.

Kararlılığı

Deyim yerindeyse “Dediğim dedik, çaldığım düdük” ?. Otoriter duruşundan taviz vermez ve kararlarından asla vazgeçmez. İlla Jon Snow’a diz çökertecek, tahta oturacak yani ?

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir