Frequency – Tanıtım

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Dizi Hakkında

CW tarafından 5 Ekim 2016’da yayın hayatına başlayan “Frequency” aynı adlı 2000 yılında çekilen bir filmin diziye uyarlamasıdır. Dizinin senaristliğini Jeremy Carver üstlenirken, yönetmenliğini Brad Anderson üstlenmekte.

Oyuncu kadrosunda Mekhi Phifer, Peyton List, Riley Smith, Daniel Bonjour ve Devin Kelley gibi isimler yer almaktadır.

Konusu ise, 1996 yılında, henüz 8 yaşına yeni girmişken babasını kaybeden Raimy Sullivan(Peyton List), 2016 yılında annesiyle yaşayan ve erkek arkadaşıyla evlenme kararını yeni almış başarılı bir dedektiftir. 28. yaş gününde garajlarında babasıyla(Riley Smith) saatler geçirdiği eski bir radyo o günkü bir yıldırım sonucu çalışmaya başlar. Radyonun çalıştığını fark eden Raimy Sullivan, radyoyu kontrol etmeye gider ve radyoda konuştuğu kişinin 1996 yılında ölen babası olduğunu fark eder.

(1.Bölüm Spoiler) Dizinin ilk bölümünde Raimy Sullivan babasıyla tanışır ve ona öldüğü tarih hakkında bilgiler vererek babasının hayatını kurtarır. Fakat babasını kurtarmasıyla 2016 da yaşayan annesinin aslında 1997’de kaybolduğu gerçeğiyle yüzleşecektir.

Benim fikrimi alacak olursanız, zamanla ilgili çoğu diziyi, filmi beğenmişimdir. Tabii ki bu da onlardan bir tanesi. Eğer sizde bu tarz bilim-kurgulara ilgi duyuyorsanız kesinlikle izleyin derim.

IMDB Puanı: 8.5 (20.10.2016)   Benim Puanım: 8.8/10

 

Fragman

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Frequency – Tanıtım” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir