Fan Yapımı Dizi; Nightwing: The Series

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Fan Yapımı Dizi: “Nightwing: The Series”

Dizide Nigthwing, Batman, Deathstroke, Red Hood, Joker ve Oracle var. Fan yapımı olmasına rağmen güzel iş koymuşlar ortaya. Vixen animasyon ama bu dizi fan yapımı olduğu için animasyon değil. Dövüş sahnelerinin bazıları saçma olsa da fan yapımı sonuçta diyerek geçiyorum. Toplam 5 bölümden oluşan dizinin bölümleri 8-10 dakika arasında değişiyor. Dizi resmi değil, yani Dc Comics’le bir bağlantısı yok. Dizinin başında da söyleniyor zaten. Dizi resmi olsaydı gerçekten güzel olurdu. Çünkü Nightwing’in Arrow’dan aşağı kalır yanı yok. Hala çok genç, düşüncesiz olabilir ama öğrenecek sonuçta. Dc’nin animasyon filmlerinde çok görülen karakterlerin başında geliyor ve Batman ailesine katkısı büyük. Sonuçta Batman’in ilk göz ağrısı, ilk Robin.

            Konu kısaca şöyle; Batman’in meşhur öldürmeme kuralı yüzünden Joker hayatta. Bir gece Barbara’nın kapısını çalar ve öldürür. Dick, Robin görevinden ayrılır ve Batman’in bünyesinden çıkar. Nightwing olarak çalışmaya başlar.


Dizinin ilk sahnelerinde Deathstroke asansörden iner ve güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirir. Hadi ordaki güvenlikleri anlarım da senatörü koruyan güvenlik görevlileri silahlı ve maskeli bir adamın üstüne neden silahsız koşmayı tercih eder? Ee sonuçta bütün güvenlik görevlileri ölür. Senatör de dahil. Spoiler değil zaten bölümün ilk 3 dakikası böyle 🙂

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Fan Yapımı Dizi; Nightwing: The Series” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir