Ev Dekorasyonunun Önemli Parçası

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Ev Dekorasyonunun Önemli Parçası

Ev dekorasyonu için yapılan seçimlerde bazı başlıklar öne çıkmaktadır ki bunlardan ikisini konfor ve kalite şeklinde özetlemek mümkündür. Bireylerin vakitlerinin önemli bir kısmını geçirdiği ev ortamında kullanılacak eşyalar için önce araştırma yapılmakta, daha sonra en uygun modeller üzerinde karar kılınmaktadır. Mobilyaların çeşitli türleri mevcuttur ve kişiler tarzlarına uyan bir tercihte bulunabilmektedir. Renk alternatifi de yine piyasada bolca yer almakta, perde, halı gibi diğer eşyalarla ortamda bütünlük elde edilebilmektedir. Salonlarda kullanılabilecek estetik duruşa sahip, görenlerin dikkatini çekecek tarzda mobilyalar avangard olarak geçmektedir. Firmaların mobilya kulp olarak satışa sundukları ürünler ise çeşitli modelleri içermektedir.

Eryildiz.net’te yer alan modeller arasında her türlü kapak ve çekmecelerde kullanıma uygun olacak şekilde üretilen Goldaks Zeybek 96 mm Krom İnox Mobilya Kulp bulunmaktadır. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı yapıya sahip ürün hem modern hem de vintage kapaklarda tercih edilebilir.

Goldaks Gömme MatKrom Mobilya Kulp 96 mm adıyla satışta olan diğer bir ürünse ev ve işyerlerinde kullanılabilmektedir. Bu tür gömme kulplar tercih edileceği zaman monte edilebilmesi için mobilyada kulplara göre yer açılması gerekmektedir. Üst yüzeyi matkrom olup üretiminde zamak plastik malzemeye yer verilmiştir. Temizlik yapılacağı zaman nemli bir bezle silinmesi, daha sonrada kurulama işlemine geçilmesi yeterlidir. Çamaşır suyu gibi kimyasal malzemelerle teması ise uygun değildir, kaçınılmalıdır.

Eryildiz.net’te mobilya kulp kategorisinden sipariş vermek isteyenlerin inceleyebileceği modellerden biride Goldaks 128 mm Sude Krom Mobilya Kulptur. Üründe 1.sınıf malzeme kullanılmıştır. Darbe ve kırılmaya karşı dayanıklılık seviyesi yüksek olan ürün paslanmaya karşı da dirençlidir. Ürün ayrıca yanında vidaları ile birlikte verilmektedir.

Eryıldız Hırdavat tarafından kişilerin istedikleri her an ürünlere ulaşabilmesi ve sipariş verebilmesi için hazırlanan internet sitesine mobilya kulpunun yanı sıra askı, sürgü kapak sistemleri ve plastik mobilya ayakları gibi seçeneklerde dâhil edilmiştir. Sitemizi ziyaret edenler ürünlerin fiyatı düştüğünde haberdar olabilmekte, ürünlerin tamamında aynı gün kargo imkânından yararlanabilmektedir. Ücretsiz kargo ve %100 güvenli alışveriş için Eryildiz.net tercih edebilir, sipariş vererek ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

 

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir