Sizlere bu yazımız da efsane yabancı dizi serisi Lie to me (Bana Yalan Söyle) izlemek için hakkında fazla spoilera girmeden bilgiler vereceğiz.

Psikoloji ve merak içeren dizi ve filmleri seviyor musunuz? Eğer seviyorsanız doğru adrese geldiniz. Her ne kadar eski bir yapım olsa da son zamanlarda tekrardan herkesin dikkatini çeken dizi hakkında sizi önden ufak ufak bilgilendireceğiz.

Lie To Me Konusu

lie-to-me-konusu

2009 yılında yayımlanmaya başlanan dizi; Dr. Cal Lightman ve ekip arkadaşları tarafından insanların mikro ifadelerine bakarak yalan söyleyip söylemediklerini anlamak amacıyla kurulmuş bir şirket ile federal soruşturmalara katılarak suçlular hakkında karar verilmesine yardımcı olmaktadır.

Lie To Me İzlemeye Değer Mi?

Lie-To-Me-İzlemeye-Deger-Mi

Dizide merak unsuru zirveleri oynamakta. Zaman zaman dizide karakterlerin mimik, el ve kol hareketlerini izlemeye başlayarak acaba yalan mı söylüyor? Katil bu mu? Gibi soruların cevabını kendi kendinize aramaya başlarsanız şaşırmayın. İnsanın kendisini bu yönde eğitmeye çalışmak istemesine kadar itmekte dizi. Bu nedenle bence izlemeye değer.

Lie To Me Nereden İzlenir?

lie-to-me-nereden-izlenir

Dizi şuan için Netflix gibi herhangi bir ücretli platformda yayınlanmıyor. Bu nedenle parasını vereyim, hakkıyla izleyeyim derseniz, malesef öyle bir şansınız yok. Ben şahsen diziyi Dizibox.pw sitesi üzerinden izledim ve bitirdim. Kesintisiz ve eksiksiz izleyebilirsiniz.