Dizi Önerisi; “Scream”


KONU | Korku filmlerinin ünlü katili yeniden dönüyor bu sefer bir seri katile ilham oluyor. Sosyal medyada bir grup gencin insanlara kötü davranışları ve aşağılamalarından etkilenen gizemli bir kişi bu gençleri hedefi haline getirerek peşlerine düşer, öldürme tarzı oldukça vahşice olan bu katil seride olduğu gibi arkadaşlar içerisinden mi yoksa farklı bir hedef haline getirmiş bir seri katil midir ?


DÜŞÜNCELERİM | Dizide heyecan hiç eksik olmuyor ve sürekli insanı katilin kim olduğunu düşündüren bir dizi kafanızda sürekli senaryolar kuruyor ve katilin kim olabileceğini düşünüyorsunuz ve hiç beklemediğiniz senaryolarla karşılaşabiliyorsunuz.Dizde sürekli(sürekli demek biraz aşırı kaçmış olabilir, her bölüm birileri ölmüyor yani.) birilerinin ölmesi ise diziyi güzel yapan bir etken.Çok güzel müzikler kullanılmış ve bu müziklerde insanı etkiliyor.Ayrıca zaman zaman sizi güldüren de bir dizi.Dizide oyuncuların önlemsiz gezmesi ise en büyük eksiği başlarına onca olaylar gelmelerine rağmen sürekli aksiyona giriyor ve yanlarına kendilerini korumak için bir şey almıyorlar.


TAVSİYE | İzlerken çok fazla yorumlara bakmayın spoiler yerseniz tüm hevesiniz kaçar ve diziyi yarıda bırakabilirsiniz.Başlamanızı da tavsiye ederim etkileyici bir dizi.


BİLGİ | 2015  Temmuz da başlayan ilk sezonu toplam 10 bölüm sürmüştür. 2. sezonu 12 böüm + cadılar bayramı özel bölümü ile birlikte toplam 13 bölümdür. Dizi 3. sezon onayını almıştır fakat 3.sezonu sadece 6 bölümden oluşacaktır. Prömiyer tarihi 2017 olarak planlanmıştır. 3. sezon dizinin final sezonu olup olmayacağı henüz netlik kaznmamıştır.Dizi Netflix’ de de bulunmaktadır

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
0
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
0
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
0
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
0
Güzel Yazı

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Önerisi; “Scream”

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste