Dizi Geek is Back!

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Merhaba yabancı dizi severler ve Dizi Geek takipçileri, uzun zamandır sitemiz ile ilgilenemiyorduk ve içerik girmiyorduk, 1 sene boyunca güzel bir şekilde ilgilendiğimiz, Türkiye’nin en çok tıklanan ve en çok üyesine sahip yabancı dizi içerik platformu Dizi Geek ile kurulumundan 1 sene sonra malesef ilgilenemez olduk..

Sadece içerik girmek ile olsa emin olun bu şekilde olmazdı ancak maddi anlamda sıkıntı yaşadığımız günler oldu, başarılı olduğumuzu gören kişiler tarafından sitemize saldırılar yapıldı, bu saldırılar karşısında ayakta kalabilmek içik en iyi sunucuları satın aldık, 1 kuruş kazancımız olmadığı halde ve öğrenci olarak biz 2 ortak neredeyse her ay 800-900₺ gibi fiyat ödemek zorunda kaldık. Çok zor şartlarda bu siteyi buralara getirdik.. Emeklerimizin karşılığını alamadığımız için yavaş yavaş farklı projelere yöneldik ancak hiçbiri Dizi Geek gibi samimi bir ortam olmadı, daha önce yüzlerce binlerce proje içerisinde bulunduk ancak Dizi Geek bizim ilk göz ağrımız diyebiliriz..

Bu sebepten dolayı yeniden Dizi Geek ile ilgilenme ve eskisi gibi yolumuza devam etme kararı aldık, belki yine emeklerimizin karşılığını maddi anlamda alamayacağız ancak bizler için manevi değerler yani sizlerin ilgisi, bize olan yaklaşımlarınız bizler için çok daha önemli.

Yeniden eskisi gibi bir olmamız dileği ile, sizleri seviyoruz..
-DiziGeek Ekibi

İfadeler

1
Yazıyı Beğenenler

Dizi Geek is Back!” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir