DC’s Legends of Tomorrow – 3. sezon 9. bölüm İnceleme

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Bölüm biraz bana göre saçma başladı. Bir tane Beebo için millet birbirini yedi Martin’in genç hali matematik falan yapıp kaptı kaçtı.

Ancak Martin Yakalanıyor ve çok saçma bir koşma tarzı yok mu 🙂 ve başka bir enteresan olay ise boom barbarlar Beebo’nun Tanrı olduğunu düşünürler. Ama Sara durumu kavrayarak plan kurmaya çalışıyor.

Diziye biliyorsunuz Snart geri geldi ama bence biraz değişik bir şekilde geri getirdiler ortak bölümlerde. Aslında bakılırsa biraz diziye renk kattı denile bilir, Mick ve Snart’ın atışmaları işte 48 saat bira içemezsin iddaları falan güzel şekil ve aksiyondan ziyade eğlence katmış.

Tabi ki biliyorsunuz ortak bölümlerde Martin’i kaybettik ve FireStorm’u etkisiz hale getirdiler, Ben Martin’in ölmesine üzüldüm açıkçası  yani ne kadar da aksiyon sahnelerinde yer almasa da Jefferson’la ikili konuşmaları gayet iyiydi açıkçası.

Efsanelerin kaptanı Sara takımının eksik olduğunu ve yetersiz kaldığını düşününce zaman bürosundan yardım istemiştir. Burada Sara bence gayet mantıklı hareket etti , takımı için elinden geleni yapıyor bence Rip’den daha güzel kaptan diye düşünüyorum ben.

Aslında planları bence mantıklıydı Beebo’yu sessizce kaçırıp geri götürmekti ancak Mick Sağolsun 🙂 adam süper ya her tarafı böyle eğlence konuşma tarzı hareketleri tam komedi. Tekrardan biraz Snart ve Mick atışmalarını gördük adamlar harika ikili bence dizide büyük rol üstleniyorlar,Ray ve Nate”de onların kadar olamasa da onlarda iyi bana göre.

Burada Mick’e çok güldüm sonunda Beebo’yu havada yakarak etkisiz hale getiriyor. Gelelim Jefferson’un genç Martin’e yazdığı mektuba bana kalırsa böyle bir mektup yazması bence doğal yani o kadar anı ve günleriniz olmuş , ama Martin mektubu yakıyor ve Jefferson’a öğüt verip yol göstermesi güzel olmuş.

Gelelim Dark’ı öldürme planlarına 🙂 Sara önce tek başına Dark’ı öldürme planı yapıyor Nate’in de söylediği gibi planı berbatt ama Z’nin planları biraz daha iyiydi takım olarak plan kurduklarında Dark’ın o kötü esprileri tekrardan meydana çıktı 🙂        “Ne yapacaksın, evimi yıkana kadar üfleyecek misin?”.

Süper ikili Snart ve Mick Flash’ın ona verdikleri bir dersle hatırlarsanız Flash kendini ilk ifşa ettiği yerde Mick ve Snart’ı silahlarını birbirlerine çevirterek patlatmıştı. Burada’da aynı taktiği Nora’ya kullandılar.

Yavaş yavaş dizinin sonuna gelelim, Jefferson takımdan uzaklaşmak istiyor umarım en kısa sürede geri döner çünkü, Jefferson olmadan gemiyi nasıl tamir edecekler 🙂

John Constantine sahneye çıkıyorrr. Sara’dan şeytanı yakalamak için yardım istemişti bakalım 3.Sezon 10.Bölüm nasıl olucak.

DCs Legends of Tomorrow – 3. Sezon 10. Bölüm Fragman’ı İzlemek için Tıklayınız.

İfadeler

1

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

DC’s Legends of Tomorrow – 3. sezon 9. bölüm İnceleme” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir