DC’nin Televizyon Evreni

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

ARROW

Arrow sayesinde süper kahraman dizileri izliyoruz desek yeridir.2012 yılında başlayan dizi harika ilk iki sezonundan sonra süper kahraman dizileri kapış kapış gelmeye başladı.Dizi 3 ve 4.sezonlarda çuvallasa da şu anda 5.sezonunda ve eski günlerine dönebilme umudu veriyor.

Dizi Sayfası


GOTHAM

Arrow’un ve bir de Smallville’ın başarısından sonra gelen dizi Bruce Wayne’in annesi ve babasını kaybettikten sonra yaşadıklarını anlatıyor.Dizi aynı zamanda Jim Gordon’ın acemilik yıllarını da anlatıyor.Bundan yıllar sonra Batman’in düşmanı olacak kişileri de görüyoruz bu arada.

Dizi Sayfası


THE FLASH

Arrow’un başarısından sonra The CW Arrow’a kardeş dizi getirdi.Harika işlenen ilk sezondan sonra yavaş yavaş düşüşe geçtiğini söyleyebiliriz ama yine de seyrettiriyor.Kısaca Flash’ın meta insanları durdurma mücadelesi diyebiliriz.

Dizi Sayfası


SUPERGIRL

İlk sezonu CBS’de başlayan dizi 2.sezonuyla The CW evrenine katıldı.Superman’in kuzeni olan Supergirl’ün şehrini kurtarmasını anlatıyor.Dizide Martin Manhunter ve Superman’i gördük.

Dizi Sayfası


LEGENDS OF TOMORROW

Arrow ve The Flash’ın yan karakterlerinin birleştiği dizi.Sezon kötüleri olan Vandal Savage’i yendikten sonra.Zamanı düzene oturtmaya çalışıyorlar.Genellikle geçmişe gidip zamanda bozulma olursa onu düzeltiyorlar.2.sezonda Justice Society of America’yı gördük.The Flash ve Arrow’un kötüleri olan Reverse Flash ve Damien Darkh da gözükmüştür.

Dizi Sayfası

Başlayacak olan diziler:

Titans

Krypton

En azından şimdilik yukarıdaki iki dizi hakkında söylentiler var.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir