Sponsor Reklam

Blindspot’u İzledim Tanıtıyorum

Please log in or Kaldol to like posts.
Yazı

Öhhöm öhhöm ses deneme 1-2 se – a, eveet.

Merhabalar a dostlar ilerleyen satırlarda Blindspot dizisini sizlere tanıtabilmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum. Çok geçmeden konuya giriyorum..

Bende dahil olmak üzere kolay kolay kimse polisiye dizilerini sevmez, çünkü klasiktir yani.. Git arka sokakları izle bi farkı yok. Ancak bu dizide polisiye konu 2.planda kalıyor. Konu öyle güzel işlenmiş ki kendimi bir polisiye dizinin yeni bölümünü hunharca beklerken buluyorum.

Dizilerinin yapımcısı Arrow ve The Flash’ın yapımcısı olan Greg Berlanti. Dizinin başrollerinde Thor, Geçit Yok gibi önemli filmlerde rol almış Jaimie Alexander(Jane Doe) ve 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, Strike Back gibi filmlerde rol almış Sullivan Stapleton(Kurt Waller) yer alıyor.

Konusuna gelirsek..

Jane Doe hafızası silinmiş ve vücudunun her yanı dövmelerle kaplanmış bir şekilde Times Meydanı’nda bulunur, Ajan Kurt Waller ve ekibi tarafından FBI incelemesine alınır. Jane Doe’nin vücudundaki her bir dövme bir suça ipucu olur. Ve garip olan şudur ki; Jane Doe’nin ensesinde Kurt Waller ismi yazmaktadır.. Bunu kim planlamıştır ? Neden bir FBI ajanının ismi dövme olarak vücuduna yapılmıştır ? Jane Doe’nin hafızası neden silinmiştir ?

 Dizi şuan 2.sezonda ve bana sorarsanız çok rahat bir şekilde 3. ve 4. sezon onaylarını alır o yüzden rahatlıkla diziye başlayabilirsiniz.

Diziye Puanım; 10/8

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş