Benedict Cumberbatch Yeni Dizisiyle Geliyor!

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Sherlock bitti mi, bitmedi mi belirsizliği açıklığa kavuşuyor gibi. Dizinin yaratıcısı ve senaristlerinin umutsuz açıklamalarından ziyade, başrolümüz Benedict Cumberbatch’ın yeni dizi projesine start vermesi tahminleri yineliyor.

Britanyalı aktör Benedict Cumberbatch, Showtime-Sky Atlantic ortak yapımcılığında beş bölümden oluşacak mini dizi “Melrose”da başrol oyuncu ve yürütücü yapımcı olarak yer alacak.

Ne olursan ol, sana Sherlock’tan başka bir şey yakışmaz be Benedict…

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Benedict Cumberbatch Yeni Dizisiyle Geliyor!” Yazısına Gelen Yorumlar

  1. Bu adam daha dün “Sherlock devam edecek mi?” diye sordukların da “Eşim hamile artık onlara daha çok vakit ayırmam lazım.” dememiş miydi ? Benedict Cumberbatch’ın adını kimse bilmiyorken Bu diziyle ünlü olup Hollywood’a girdi. Şimdi 2 sene de 3 bölüm çektikleri diziyi beğenmeyip bahane uyduruyor. Nankörlüğün tanımını Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman’ ın röportajlarıyla öğrendim. Gözümden iyice düştüler.

  2. Bari bir final sezonu yapsalarıdı diziye. Bu adamlar senaristleri 3 bölüm için 3 sene peşlerinden koşturdu. İzleyicileri deli ettirdi. Bir dizi beni bu kadar ünlü bir oyuncu yapacak. Para bile almam gider oynarım. Bunların yaptığı ayıp.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir