Arrow ve Flash


Ben bu gün Arrow ve Flash hakkında konuşmak istiyorum.İki heronunda amaçları aynıdır,insanları kurtarmak.Fakat ikisinin de yöntemleri farklıdır.Genel olarak gördüğümüz kadarıyla Flash kimseyi öldürmedi-bazı metahumanları saymazsak.- Fakat Arrow şuana dek 1.sezon azıcık ucundan 2.sezon ve yeni başlamış olan 5.sezonuyla kötüleri öldürmeye başladı.Bizim için 3 ve 4.sezonların izlenmemesinin en büyük sebebi bu idi.Öldürsem mi? Öldürmesem mi? Bana sorarsanız Ras’al’ghul konusu iyiydi fakat güzel işlenemedi Arrow için:/.Ben daha çok Arrow izleyicisiyim fakat ilk izlediğim yabancı dizi,Vampir Günlüklerini saymazsak,Flashtır.Kendisine karşı aşırı bir derecede hayranlığım yok fakat ben de koşucuyum,koşmayı seviyorum.Bunun yanında akrabotik haraketleri yapmayı da seviyorum.Hatta bu yüzden Arrow’a başladım ve büyük sonuçlar aldım diyebilirim kendim için :).

Arrow ve Flash cidden çok iyi dostlardır.Her zaman birbirlerine yardım ederler,en ufak konularda olmasa da aşırı derecede önemli konularda Flash 50 mach hızında koşup gelir Oliver’a :).Arrow ise Flash için aynısını yapar hatta Flash’ın 1.sezon 8.bölümünde Flash bir meta human sayesinde çok fazla sinirlenir ve Arrow’a büyük laflar söyler.Tabii sonunda barışırlar :)-Arrow Reverse Flash ile de kapıştı ha unutmayalım-.Arrow bazen Flash’a yardım etmekten çekinir çünkü aslında yardım istemediğini düşünür 🙂 Tabii ki de Barry’de bazen abartıyor bu işi yalan yok.

 

Ben ilk defa bir yazı yazıyorum 15 yaşındayım.Adım Can umarım yazmış olduğum kısa olan yazıyı beğenirsiniz 🙂 Umut ediyorum…

 

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
1
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
5
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
6
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
5
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
5
Komikmiş
Vaoov Vaoov
1
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
20
Güzel Yazı

Yorumlar 6

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arrow ve Flash

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste