Arrow 5.Sezon 7.Bölüm İncelemesi


Arrow bizi şaşırtmaya devam ediyor . Güzel bir bölümle daha karşımıza çıktılar . Can sıkan yönleri de vardı tabi . Bunlardan birisi özellikle canımı fena sıkıyor artık . Devamı için SPOILER uyarısı yapıyorum .

Sevmediğim kısım olan , hatta nefret ettiğim kısım olan Thea – Quentin sahnelerinden başlayayım . Alkolik adam mevzusunu bir türlü çözemediler . 7.bölüme geldik insaf be ! İstifayı da kabul etmedi zaten Thea . Şu iyi giden diziye bu 2 kişi yakışmıyor . Quentin ya Prometheus çıkacak ya da ölecek . Eğer bu ikisinden biri olmazsa dizi büyük bir aptallık etmiş olur . Bu kadar gösterilmesinin başka türlü açıklaması olamaz . Bir diğer sevmediğim konu ise bazı oyunculuklar . Artemis’i oynayan kız kötü oynuyor . Aynı zamanda savcıyı oynayan adamda iyi oynamıyor . Bu ikili umarım gelişme gösterir .

b83eece7-18e1-4dca-a48d-f0e051502758

Bölümün kötüsü Vigilante adında bir karakterdi . Yani aslında tam kötü değildi . Ben biraz Punisher’a benzettim . Adaletin seri cinayetlerle sağlanacağını düşünen iyi bir adam . Bu tür adamları seviyorum . En sonunda maskeden Roy falan bekledim ama çıkmadı o maske . İleriki bölümlerde tekrar görmek isterim bu karakteri. Dizide Felicity’nin az gösterilmesini , Diggle – Rene ilişkisini de beğendim bu arada . Diggle’ın manyak halide iyi gözüktü gözüme .

 

Rusya sahneleri ise oldukça güzeldi . Oliver’ın biranda o bıçağı Kovar’ın eline geçirmesi çok güzel bir andı . Kovar ile ettiği kavgada oldukça güzeldi . Ben baya beğendim . Bratva’nın ihaneti ne gibi sonuçlar doğuracak kestiremiyorum . Oliver oradan nasıl çıkacak onu da pek bilmiyorum . Yine Taiana mıydı neydi , onun annesi kurtarır diye düşünüyorum .

d1fc9d00-dc29-46f9-9b9d-f494fc5868b0

Son olarak Artemis’in çift taraflı olduğunu gördük . Köstebek var ekipte . Yani bu mecburi bir şey gibide durmuyordu . Kız güler yüzle beni farketmediler dedi . Bundan Oliver’ın haberinin olduğunu düşünüyorum . Yani ileride öyle bağlarlar . Yoksa kızı tamamen hain olarak göstermezler . Veya gösterirler . Bu sezonun ana teması yozlaşma zaten . Ekipteki yozlaşmada bu sezona tam uyacak bir şey olur . Bu bölüm hakkında diyeceklerim bu kadar . Güzel bölümdü vesselam . Haftaya görüşürüz .

Kaynak: Arrow 5.Sezon 7.Bölüm İnceleme

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
1
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
0
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
1
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
1
Güzel Yazı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arrow 5.Sezon 7.Bölüm İncelemesi

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste