Arrow 5.Sezon 7.Bölüm İncelemesi

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Arrow bizi şaşırtmaya devam ediyor . Güzel bir bölümle daha karşımıza çıktılar . Can sıkan yönleri de vardı tabi . Bunlardan birisi özellikle canımı fena sıkıyor artık . Devamı için SPOILER uyarısı yapıyorum .

Sevmediğim kısım olan , hatta nefret ettiğim kısım olan Thea – Quentin sahnelerinden başlayayım . Alkolik adam mevzusunu bir türlü çözemediler . 7.bölüme geldik insaf be ! İstifayı da kabul etmedi zaten Thea . Şu iyi giden diziye bu 2 kişi yakışmıyor . Quentin ya Prometheus çıkacak ya da ölecek . Eğer bu ikisinden biri olmazsa dizi büyük bir aptallık etmiş olur . Bu kadar gösterilmesinin başka türlü açıklaması olamaz . Bir diğer sevmediğim konu ise bazı oyunculuklar . Artemis’i oynayan kız kötü oynuyor . Aynı zamanda savcıyı oynayan adamda iyi oynamıyor . Bu ikili umarım gelişme gösterir .

b83eece7-18e1-4dca-a48d-f0e051502758

Bölümün kötüsü Vigilante adında bir karakterdi . Yani aslında tam kötü değildi . Ben biraz Punisher’a benzettim . Adaletin seri cinayetlerle sağlanacağını düşünen iyi bir adam . Bu tür adamları seviyorum . En sonunda maskeden Roy falan bekledim ama çıkmadı o maske . İleriki bölümlerde tekrar görmek isterim bu karakteri. Dizide Felicity’nin az gösterilmesini , Diggle – Rene ilişkisini de beğendim bu arada . Diggle’ın manyak halide iyi gözüktü gözüme .

 

Rusya sahneleri ise oldukça güzeldi . Oliver’ın biranda o bıçağı Kovar’ın eline geçirmesi çok güzel bir andı . Kovar ile ettiği kavgada oldukça güzeldi . Ben baya beğendim . Bratva’nın ihaneti ne gibi sonuçlar doğuracak kestiremiyorum . Oliver oradan nasıl çıkacak onu da pek bilmiyorum . Yine Taiana mıydı neydi , onun annesi kurtarır diye düşünüyorum .

d1fc9d00-dc29-46f9-9b9d-f494fc5868b0

Son olarak Artemis’in çift taraflı olduğunu gördük . Köstebek var ekipte . Yani bu mecburi bir şey gibide durmuyordu . Kız güler yüzle beni farketmediler dedi . Bundan Oliver’ın haberinin olduğunu düşünüyorum . Yani ileride öyle bağlarlar . Yoksa kızı tamamen hain olarak göstermezler . Veya gösterirler . Bu sezonun ana teması yozlaşma zaten . Ekipteki yozlaşmada bu sezona tam uyacak bir şey olur . Bu bölüm hakkında diyeceklerim bu kadar . Güzel bölümdü vesselam . Haftaya görüşürüz .

Kaynak: Arrow 5.Sezon 7.Bölüm İnceleme

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir