Arrow 5. Sezon 6. Bölüm İnceleme


İlk iki sezona yaklaşan , bozulmayan , bölümleri çok güzel ilerleyen ARROW’un yeni bir incelemesine hoşgeldiniz . Böyle bir girişi haketti Arrow . Gerçekten beklentilerin üzerinde gidiyor . Daha detay vermeden SPOILER uyarısı yapayım.

dolph-lundgren-arrow-villain-stephen-amell-768x432

Geçen hafta benim için beklenmedik bir şey olmuş ve Church ölmüştü . Dizi daha çok Prometheus’a odaklanır diye düşünüyorum artık . Tabi ileriki bölümlere ne tür şeyler yazarlar bilemiyorum . Bu bölümde Prometheus’un insanları öldürüşünü gördük . Trendeki adamı öldüremedi gerçi . Orada Artemis’i rahat indirememesi birazcık sinirimi bozmadı değil . Yani sen sezon kötüsüsün , o ise grubun çaylağı . Nasıl koluna çizik yersin aklım almıyor . En sonda ise o çiziğin Quentin’de gözükmesi bende ufak bir şok etkisi yarattı . Hala onun olduğunu düşünmüyorum tabi ki . Tommy şuan en güçlü aday . Şu alkolik Quentin olayını böyle bir yere bağlamalarını cidden takdir ettim . Artık gına gelmişti o adam ve Thea’nın triplerinden. Ayrıca bölümün ilk sezona doğrudan bağlanması da beni oldukça mutlu etti . Deftere direk bağladılar olayı . Arrow’un ilk sezonki çılgınlıklarından haberi var Prometheus’un.

sneak-preview-arrow-season-5-episode-6

Bratva mevzusunda ise ben oldukça heyecanlıyım . Oliver’ın Rusya macerası karıştı . Kovar çok iyi giriş yaptı . Zaten bölümün başlarında Bratva’ya savaş ilan etmişti . Oliver ve Bratva’nın diğer adamını yakalaması ve diğer adamın boynunu kırması çok hoştu . Zaten cast seçimi çok iyi . Dolph Lundgren çok tecrübeli ve iyi bir oyuncu . Çok sağlam bir hamle yaptı Arrow bu cast konusunda . Dolph sayesinde Kovar daha farklı olacak bizim için , bundan eminim.

 

Bir diğer konu ise Artemis’in saçma sapan tripleriydi . Adam 4 yıl önce önüne gelene “YOU FAILED IN THIS CITY “ demişse ve onları akabinde öldürmüşse ne olmuş ? Eski defterleri niye bu kadar karıştırıyorsun ? Şimdiki adama bak sen boşver geriyi . En sonunda yine özür diledin zaten. Bu olanlara rağmen ekibi beğeniyorum orası ayrı . Ragman cool zaten , Diggle güzel gidiyor , Felicity ise biraz arka plana atıldı ve bu çok hoş etki ediyor , Wild Dog nihayet triplerden kurtuldu ve sadece görevleri yapıyor , Terrific iyi gidiyor , Artemis bu bölüm biraz saçmalasa da genel olarak iyi . Yani Arrowteam oldukça yerinde bir takım oldu.

arrow-506-spoilers-768x513

Arrow çok iyi bir ivme yakaladı ve o ivmede bozmadan gidiyor . Ortak bölümlere kadarda bozacağını düşünmüyorum . Umarım ortak bölümlerde diğer diziler bu diziyi etkilemez . Bu dizi ortak bölümü yapıp kenara çekilsin ve kendi çapında devam etsin . Diyeceklerim bu kadar bir sonraki bölümde görüşürüz.

Kaynak: Arrow 5. Sezon 6. Bölüm İnceleme

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
0
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
0
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
1
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
0
Güzel Yazı

Yorumlar 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kafasına maske geçiren süper kahraman şu dizide…
    Sanırım 3.sezonun yarısında bırakmıştım.
    Final yaparsa belki toptan izlerim.

Arrow 5. Sezon 6. Bölüm İnceleme

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste