Arabalar 3 rotahdfilmizle.com adresinde

Please Giriş or Kaldol to like posts.
Yazı

2017 Filmleri arasında en çok izlenen araba filmlerinden biri olması beklenen Arabalar 3 filmini biraz tanıtalım istedik.

Arabalar 3 izle meniz için sebep aksiyon ve yarış adına çokça sahne bulunuyor. Animasyon filmi olmasına rağmen çocuk çocuk herkes tarafından sevilen bir film olarak öne çıkmakta.

Şimşek McQueen’in yayınlandığı ülkeler arasında ülkemizde bulunuyor. Şu an sinemalarda yer dahi bulunamayan bu filmi size rotahdfilmizle.com sunuyor. 2017 Filmleri izle arasında en çok hasılat yapması beklenen filmlerden birisidir.

Meşhur Pixar’ın sevilen serilerinden olan Arabalar 3. devamı olan filmde Arabalar 3 yönetmen koltuğunda yine Brian Fee oturmakta. Şimşek McQueen yine maceradan maceraya atılıyor bu sefer yeni serüvenlerini göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve daha hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Bilhassa çaylak olan Jackson Storm, yarış pistlerini yakarken herkesin düşüncesi Şimşek McQueen’in artık esamesinin bile okunmayacağı yönündedir.

McQueen pistlere geri dönmenin hayalini kurarken kenara atıldığına içerlerken ani bir kararla #95’in işinin daha bitmediğini ispat etmeye karar veriyor. Ona bu yolda yardım edecek genç yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez yardımına, kazanmak için bir tasarıya, ölen Hudson Hornet’in verdiği ilham perisine ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.

Kaynak : www.rotahdfilmizle.com

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir