Amanda Yenge’nin Rol Aldığı “The Deleted” Dizisi Yayınlandı

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Geçenlerde diziyi duyurmuştuk fakat dizi internet dizisi olduğu için bizlere ulaşması zaman aldı o yüzde az biraz beklemek zorunda kaldık.. Amanda yenge primleri sayesinde ne kadar Türk takipçi kazansada diziyi ülkemizde gören duyan yok.. Her neyse ki; dizinin bölümleri yabancidizi.com sitesinde yayınlandı, bende şöyle bir göz gezdireyim dedim..

Dizinin her bölümü yaklaşık 13 dakikadan oluşuyor ve internet dizisi olduğu için kısıtlama yok. Kısıtlama yok diye yardıralım demişler resmen.. biraz fazla cinsel sahne ve çıplaklık mevcut o yüzden 18 yaşından küçük kardeşlerimize diziyi önermiyorum(Sanki çok umurlarındaydı önermemem, neyse). 13 dakikalık bir diziye göre abartılı olmuş bana sorarsanız. Nerede fenomen güzel ablalarımız, yakışıklı abilerimiz varsa toplamışlar “Gelin bi dizi çekelim konusu pek önemli değil, bol cinsellik olsun zaten ünlüsünüz, iyi para kaldırırız.” demişler hissini uyandırdı bende.

İnternet dizinine göre başarılı mı derseniz; ben başarılı buldum, sonuçta internet dizisi bu HBO tadını beklemek yüzsüzlük olur. İlerleyen zamanlarda kalitesi daha da yükselecektir eminim.. Kesinlikle izleyin mükemmel bir dizi demiyorum ancak zaman geçirmek için izlenebilir. 13 dakikalık bir diziyle nasıl zaman geçirilir tabi orası ayrı 🙂

Dizinin konusu: Los Angeles’ta birbirlerine bağlı olmayan üç kişi ortadan kaybolur. Ancak bunların bağı bir tarikat yapılanmasında gizlidir. Bu nedenle daha önce bu yapılanmadan kaçan 20 kişi de kendilerini bir hedef gibi görür ve paranoyaklaşmaya başlarlar. Bir çok kayıp, kan ve dehşet beraberinde gelir.

Dizinin fragmanı yukarıda mevcut. Fragmanın üzerindeki dizi sayfası butonuna basarak dizi sayfasına ve bölümlerine ulaşabilirsiniz..

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir