Amanda Yenge’nin Rol Aldığı “The Deleted” Dizisi Yayınlandı


Geçenlerde diziyi duyurmuştuk fakat dizi internet dizisi olduğu için bizlere ulaşması zaman aldı o yüzde az biraz beklemek zorunda kaldık.. Amanda yenge primleri sayesinde ne kadar Türk takipçi kazansada diziyi ülkemizde gören duyan yok.. Her neyse ki; dizinin bölümleri yabancidizi.com sitesinde yayınlandı, bende şöyle bir göz gezdireyim dedim..

Dizinin her bölümü yaklaşık 13 dakikadan oluşuyor ve internet dizisi olduğu için kısıtlama yok. Kısıtlama yok diye yardıralım demişler resmen.. biraz fazla cinsel sahne ve çıplaklık mevcut o yüzden 18 yaşından küçük kardeşlerimize diziyi önermiyorum(Sanki çok umurlarındaydı önermemem, neyse). 13 dakikalık bir diziye göre abartılı olmuş bana sorarsanız. Nerede fenomen güzel ablalarımız, yakışıklı abilerimiz varsa toplamışlar “Gelin bi dizi çekelim konusu pek önemli değil, bol cinsellik olsun zaten ünlüsünüz, iyi para kaldırırız.” demişler hissini uyandırdı bende.

İnternet dizinine göre başarılı mı derseniz; ben başarılı buldum, sonuçta internet dizisi bu HBO tadını beklemek yüzsüzlük olur. İlerleyen zamanlarda kalitesi daha da yükselecektir eminim.. Kesinlikle izleyin mükemmel bir dizi demiyorum ancak zaman geçirmek için izlenebilir. 13 dakikalık bir diziyle nasıl zaman geçirilir tabi orası ayrı 🙂

Dizinin konusu: Los Angeles’ta birbirlerine bağlı olmayan üç kişi ortadan kaybolur. Ancak bunların bağı bir tarikat yapılanmasında gizlidir. Bu nedenle daha önce bu yapılanmadan kaçan 20 kişi de kendilerini bir hedef gibi görür ve paranoyaklaşmaya başlarlar. Bir çok kayıp, kan ve dehşet beraberinde gelir.

Dizinin fragmanı yukarıda mevcut. Fragmanın üzerindeki dizi sayfası butonuna basarak dizi sayfasına ve bölümlerine ulaşabilirsiniz..

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
3
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
0
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
12
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
2
Komikmiş
Vaoov Vaoov
1
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
3
Güzel Yazı

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amanda Yenge’nin Rol Aldığı “The Deleted” Dizisi Yayınlandı

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste