Amanda Cerny’nin Yer Aldığı Yeni Dizi; “The Deleted”

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Geçtiğimiz aylarda troll amaçla açılan bir twitter hesabı ile karşılıklı etkileşime geçerek herkes tarafından tanınan ve olaylar sonucu Türk bayrağı ile pozlar verip Türk insanının sevgisini kazanarak “Yenge” etiketini alan Amanda Cerny’i bu dizinin başrollerinde göreceğiz..

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan gerilim-korku türündeki dizinin ilk bölümü 4 aralıkta Fullscreen dijital platformunda yayınlanmaya başladı.. Diziyi diğer sitelerde de görmek mümkün olacak. Tabi internette yer alması serbest olması açısından avantajlı olacak.. Sansürsüz, korku dolu ve heyecanlı.

thedeleted1

Dizinin Konusu: Los Angeles’ta birbirlerine bağlı olmayan üç kişi ortadan kaybolur. Ancak bunların bağı bir tarikat yapılanmasında gizlidir. Bu nedenle daha önce bu yapılanmadan kaçan 20 kişi de kendilerini bir hedef gibi görür ve paranoyaklaşmaya başlarlar. Bir çok kayıp, kan ve dehşet beraberinde gelir.

Oyuncular: Nash Grier, Amanda Cerny, Madeline Brewer, Ian Nelson, Daniel Zovatto, Will Peltz, Spencer Neville, Alissa Violet and Todd Maurer.

Dizinin Fragmanı:

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Amanda Cerny’nin Yer Aldığı Yeni Dizi; “The Deleted”” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir