5 Madde ile Arrow’un Yeni Sezonu

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

Geçen sezon hayranlarının büyük bir kısmına haksızlık ederek yaptıkları işi bir aşk dizisine çeviren Arrow dizisi artık yaptıkları bu işe bir dur demek zorunda kaldı. Kısaca değişen bu etkilerden bahsedecek olursak;

 1) Baş Role Sevgili Yok!

tumblr_nyrfofpn7u1rq49qyo2_500

Gınanın dozunu aşan Olicity bu sezonun ana konusu olarak önümüze sürülmeyecek (tumblr ağlıyor şuan .s )

2) Ne Ok ve Yay mı?

tumblr_static_dtb25hx0l6o0kkwkog0ww0ok4_640_v2

Geçen yıl dizinin tüm aksiyon sahnelerinde boşluklara yumruk atıp kendilerini metrelerce havaya atan kötü adamları
izlemek zorunda kaldık. Fakat bu önemli değildi en azından izlenecek bir dizimiz ve onu takip eden hüzünlü bir aşk
hikayemiz vardı. Tüm bu buhranları izlemeye devam ederken yakınmamıza sebep olan asıl şeyi unutmuştuk.
ADAM OK VE YAY KULLANMIYOR ARKADAŞ. Evet tüm sezon boyunca saysanız beş ok atmış olan Green Arrow bu sezon olması gerektiği gibi yayını her daim hazır tutacak.

3) CGI bizi kurtarır mı acaba?

tumblr_oe28mppfdf1unsbsso1_500

Green Arrow’un ok ve yay ihtiyaçlarını bir kenara bırakması her şeyin bittiği anlamına gelmiyordu.Her bölüm aksiyon sahneleri için düzenlenen set kıtlığı izleyicide yeter artık izlenimi yaratmıştı. Yüksek bir mesafeden izlenen kötü adamlar, ıssız su kenarları ve bitmeyen konteyner sevdası bunların başında geliyordu. Bu sezonda devam niteliği taşıyacak bu durum en azından CGI ile örtbas edilmeye çalışılmış.

4) Yeni bir ekip yeni bir sayfa!

tumblr_nuk57uc3n71uzlmbho1_500

Geçen sezon tohumları atılan yeni ekip üyeleri bu sezon için koltukları hazır bir hale getirilmiş olacak. Bu konu hakkında konuşulacak pek fazla bir şey yok karakterlerin derinliği ve ana konuya katacakları güzel hikayeleri var oldukça önlerine bakabilecekleri iddialı bir köprü kurmuş olacaklar. İlerleyen bölümlerde bunun etkisini göreceğiz.

5) En iyisi Maske takalım biz buna

The Flash dizisinin taktiği uygulamak isteyen Green Arrow bu sezon kötüsüne yeniden maske takmaya karar verdi. İzleyicilerin yorumuna bakarak maskenin altındaki adamı değiştirmek zorunda kalmadıkları sürece hiçte fena olmayan bir Ana Villian’a sahip olacağız gibi görünüyor.
.

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş