Sponsor Reklam

13 Reasons Why Yılın Rekorunu Kırdı!

Please log in or Kaldol to like posts.
Yazı

31 Mart’ta on üç bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen yeni Netflix dizisi 13 Reasons Why, yılın hakkında en çok tweet atılan dizisi oldu.

Başladığı günden bu yana diziyle ilgili 11 milyondan fazla tweet atılmış durumda. Birkaç gün önce dizinin Netflix dizileri içinde rekor sahibi olduğuna dair bir haber de gelmişti. Dizi böylece The Vampire Diaries ve The Walking Dead’in önüne geçmiş oldu.

Twitter’a göre en çok bahsedilen karakter Hannah oldu. Onu Clay, Jeff, Alex ve Justin izliyor. Dizinin popülaritesi oyuncuların sosyal hesaplarına da yansımış durumda.

Dizi başladığında Twitter hesabında 625 takipçisi olan Christian Navarro’nun (Tony) şu an 85,000’den fazla takipçisi var. Jessica’yı canlandıran Alisha Boe’nun takipçisi ise 600 civarından 56,000 civarına çıktı. Jeff’i oynayan Brandon Larracuente’nin ise takipçi sayısı 2,000’den 90,000’den fazlasına çıkmış durumda.

Instagram’ın en çok takip edilen ismi şarkıcı Selena Gomez’in yapımcılığını yaptığı dizi, genç bir lise öğrencisinin inhiharının perde arkasını anlatıyor.

İfadeler

Yazıyı Beğenenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir