13 Reasons Why – Hikaye Henüz Bitmedi!

Lütfen Giriş Yap yada KaydolGönderiyi beğenmek için
Video

“Their story isn’t over.” – Hikaye Henüz Bitmedi..

2017 Yılının en çok konuşulan, en çok tweet atılan dizisi olan 13 Reasons Why oldukça başarılı bir kitle yakaladı. İlk sezonu bitiren herkes hatta filmin senaristi, 13 Reason Why kitabının yazası Jay Asher’da dahil olmak üzere herkes bundan sonra ne olacak diye merak ediyordu. Zira ilk sezon oldukça akıcı ve başarılı bir anlatıma sahip olsa da dizinin sezon finalinde cevaplanmamış bir sürü soru bulunuyor. Akıllarda soru işaretleri kalması üzerine (baktılar dizi tuttu devam ettirelim biz bunu dediler) dizinin 2.sezonu geleceği resmi twitter ve facebook hesabından “Their story isn’t over.” tweet’i ile duyruldu;

2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Diye merak edenler için; dizinin 2.sezonu 2018 yılında geleceği açıklandı ancak net bir tarih verilmedi. Tahminlere göre 2018 Mart veya Nisan aylarında ekranlarda olacak.

2.Sezonda Neler Olacak?

E Hannah öldü, konu kasetti oda bitti, 2.sezonda konu ne olacak? diye sorarsanız eğer 2.sezon Hannah’nın ölümü sonrası karakterlerin iyileşmeleri sırasında yaşadıklarını konu alacak. Bu sayede aklımızda soru işareti bırakan konuların cevabınıda almış olacağız.

İfadeler

1
1
Yazıyı Beğenenler

13 Reasons Why – Hikaye Henüz Bitmedi!” Yazısına Gelen Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir