11/22/63 Dizi İncelemesi


Dizi Konusu;

Jake Epping zamanda geri giderek 22 Kasım 1963 tarihinde John F. Kennedy suikastı önlemek isteyen sıradan bir lise öğretmenidir. Yaptığı bu yolculuk sonrasında bir süre geçmişte yaşaması gerekir. 20 Yüzyılda hala büyük bir merak konusu olan JFK suikastini önleyebilecek midir ? veya katillerinin kim, neden öldürdüğünü çözebilecek midir ?Eğer Kennedy suikasten sağ kurtulursa peki geleceğe nasıl etkisi olacaktır ? gizemli sorulara cevap vermek istersen kendini daha karmaşık soruların yer aldığı bir dönemde bulacak Jake Epping’in yaşadıkları anlatacaktır.

Dizi klasikleşmiş zaman yolculuğu filmleri gibi değil işin esasında. İçinde bir felsefe ve farklı işleniş stili bulunmakta. Bir zaman makinesi var onun sırrını çözelim, sonra onunla istediğmizi yapalım gibi basit konulardan ziyade, 1963 tarihli Jhon F. Kennedy suikasti önleyerek dünyanın daha iyi bir yer haline geleceğini düşünerek çıkılan bir yolculukta Jake’nin başına gelenleri konu almakta. İzlediğiniz en iyi kurguya sahip olan nerede ise kusursuz diyeceğiniz bir dizi. Başrollerinde James Franco gibi başarılı bir sinema oyuncusu olunca dizinin tadı ayrı güzel oluyor.

Farklı bir kurguya sahip, kaliteli dizi izlemek istiyorsanız bu dizi tam size göre bir dizi. Mini bir dizi olan bu dizi toplamda 8 bölümden oluşmakta…

Yazıya Tepkin?

Laan! Laan!
0
Laan!
Saçmalık! Saçmalık!
0
Saçmalık!
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komikmiş Komikmiş
1
Komikmiş
Vaoov Vaoov
0
Vaoov
Güzel Yazı Güzel Yazı
3
Güzel Yazı

11/22/63 Dizi İncelemesi

Giriş Yap

Hala üye olmadın mı ?
Bize Katıl

Şifreni Sıfırla

Bize Katıl

Bize Katıl Dizi Geek'in Bir Parçası Ol

Captcha!
İçerik Türü
Kişilik Testi
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Yazı
Formatted Text with Embeds and Visuals
Liste
The Classic Internet Listicles
Oylamalı Liste
Oylamalı Liste