Ransom Dizi Tanıtımı

Gönderiyi beğenmek için Lütfen Giriş Yap yada Kaydol
Yazı

David Vainola tarafından yaratılan ve üretilen ‘Ransom’ uluslararası ortak yapımı olan gerilim, drama türündeki dizilerden biridir.

Kanada, Fransa, ABD ve Almanya ortak yapımı olan dizi Amerika’da CBS, Almanya’da RTL, Kanada’da Global, Fransa’da ise TF1 kanalında yayınlanacaktır. Vainola ile birlikte Frank Spotnitz, Jennifer Kawaja, Julia Sereny, Valerie Pechels ve Odile McDonald yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizi Konusu: 

Dünyanın en tehlikeli kaçırılma olaylarının peşine düşen,büyük suçlularla fidye durumlarını çözen ve rehine kurtarma konusunda uzmanlaşmış olan Eric Beaumon ve ekibinin hayatını anlatıyor.İnsanların artık davranışlarına göre düşüncelerini çözmüş olan Eric Beaumon, Dünyanın en kötü suçlularıyla dahi karşılaşsa şiddet kullanmayı reddeden daha çok sezgisel davranan bir insandır.

Oyuncular:

Luke Roberts (Black Sails, Game of Thrones), Nazneen Contractor (Heroes Reborn, Castle, 24), Brandon Jay McLaren (Slasher, Falling Skies), Sarah Greene (Penny Dreadful, Vikings, Rebellion), Christian Bako (Nikita, Defiance, Shadowhunters), Alex Carter (Recovery Road, Burn Notice), Ethan Pugiotto ve Claire Rankin (Good Witch, Rogue, Damien)

İfadeler

Yazıyı Henüz Kimse Beğenmemiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir